Élj a mának


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Statisztika
Lányok ~ 41
Fiúk ~ 24
Diákok ~ 48
Tanárok ~ 12
Kívülállók ~ 6
Cserediákok ~ 5
Facebook csoport
Legutóbbi témák
» Colors of Seattle
Szabó Léna Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:08 pm

» Harcra fel!
Szabó Léna Icon_minitimeby Vendég Szomb. Okt. 15, 2016 8:14 pm

» Avatárfoglaló
Szabó Léna Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:07 pm

» Elkészültem
Szabó Léna Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:03 pm

» Szabó Éva elötörije
Szabó Léna Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 12:11 am

» iZombie frpg
Szabó Léna Icon_minitimeby Vendég Hétf. Júl. 04, 2016 10:06 am

» Obsession FRPG
Szabó Léna Icon_minitimeby Orczy Ludovika Szomb. Júl. 02, 2016 7:49 am

» Chicago FRPG
Szabó Léna Icon_minitimeby Rentai Renáta Csüt. Jún. 16, 2016 7:22 am

» Nagy Zsolt
Szabó Léna Icon_minitimeby Nagy Zsolt Pént. Május 20, 2016 5:29 pm

Top posters
Horváth Noel
Szabó Léna Vote_lcapSzabó Léna Voting_barSzabó Léna Vote_rcap 
Lechoslaw Walkowicz
Szabó Léna Vote_lcapSzabó Léna Voting_barSzabó Léna Vote_rcap 
Nagy Léda Odett
Szabó Léna Vote_lcapSzabó Léna Voting_barSzabó Léna Vote_rcap 
Palásti Róza
Szabó Léna Vote_lcapSzabó Léna Voting_barSzabó Léna Vote_rcap 
Antai-Kelemen Cortez
Szabó Léna Vote_lcapSzabó Léna Voting_barSzabó Léna Vote_rcap 
Rentai Renáta
Szabó Léna Vote_lcapSzabó Léna Voting_barSzabó Léna Vote_rcap 
Egri Gábor
Szabó Léna Vote_lcapSzabó Léna Voting_barSzabó Léna Vote_rcap 
Katona Bence
Szabó Léna Vote_lcapSzabó Léna Voting_barSzabó Léna Vote_rcap 
Podlovics Madlén Édua
Szabó Léna Vote_lcapSzabó Léna Voting_barSzabó Léna Vote_rcap 
Molnár Rózsa
Szabó Léna Vote_lcapSzabó Léna Voting_barSzabó Léna Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Vas. Márc. 13, 2016 8:18 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Szabó Léna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Szabó Léna
I am
Szabó Léna



Szabó Léna Empty
TémanyitásTárgy: Szabó Léna   Szabó Léna Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2016 6:17 pm



Hello, my name is
Szabó Léna Adrienn
KOR

18
CSOPORT (osztály)

Diák, 12.A
PLAY BY

Selena Gomez
TULAJDONSÁGOK

Talán már sokszor elmentél Léna mellett a folyóson, és úgy gondoltad egy igazi, vérszívóval van dolgod, aki mindenkit alsóbb rendűnek gondol személyénél, de ez nem így van. Az emberek hajlamosak megjelenés alapján ítélkezni, gyakran Léna maga is ilyen bűnbe esik, de amúgy egy igazán érdekes lányról van szó,
Kinézete alapján tényleg tekinthető egy méhkirálynőnek, akinek a talpát ezer ember nyaldossa csak azért, hogy a barátja legyen, de nem így van. Léna kedves, okos és nagyon fontos számára a jövője, ezért mindent képes bevetni. Imádja az iskolán kívüli tevékenységeket így gyakran önkénteskedik, ugyanakkor szurkolólányként is megállja a helyét. Szereti a sportot, a gyerekeket így gyakran bébiszitterkedik az szomszédoknál.
Imád tanulni, gyarapítani a tudományát, és fejleszteni képességeit. Szeret utazni, kalandvágyó és világlátott szemlélete miatt másként áll az emberekhez. Mindenkit a barátjának tekint, szeretne mindenkinek segíteni és kedveskedni, de akadnak pillanatok mikor egyedül akar lenni.
Régen visszahúzódó kislány volt, azóta kinyílt a csipája és imádja az életet és a lehetőségeket. Boldog párkapcsolatban él a röplabda csapat sztárjátékosával, akivel remekül megvannak. Hűséges típus, néha viszont összekapnak, mert a fiú szereti, ha szeretik és csorgatják a nyálukat a lányok utána. Ez pedig kifejezetten idegesíti Lénát, ami miatt úgy érzi egyre távolabb kerülnek egymástól.
Heves, néha hamar felkapja a vizet olyankor rá kell hagyni a dolgot, mert fél órán belül lenyugszik. Hajlamos elhamarkodottan dönteni, de akadnak alkalmak mikor hetekig halasztja a döntéshozást. Ez mind a hangulatától függ, így mindazt, amit feljebb meséltem el róla egy szóval tudnám összegezni: hangulatember.



ÉLETEM TÖRTÉNETE

Már megint késett a randinkról, ami egyre inkább kezdett zavarni a kapcsolatunkban. Az elején teljesen máshogy állt a dologhoz Viktor, tetszett benne, hogy Ő nem a tipikus menő fiúnak mutatkozott, de be kell látnom így másfél évvel később, hogy ez nem így van.
Ő is pont ugyanolyan, mint a többi haverja, csak azt nem tudom eddig merre rejtette eme oldalát. Gyakran elgondolkodok azon, hogy mióta röplabdázik kezdett el így viselkedni, ami a jövője szempontjából jó, de a kettőnk jövője így elég kicsi léceken álldogál. Egy dolog viszont biztos: le kell ülnöm vele beszélgetni, mert ez így nem sokáig fog menni. Igazából minden szép és jó, másfél évig együtt lenni valakivel nem kis teljesítmény egy olyan világban, ahol a lányok naponta váltogatják partnereiket, de… de már a végét járja a kapcsolatunk szerintem, de most nem állok készen továbblépni. Túlságosan kötődök hozzá és az érzésekhez, amiket kivált belőlem…
- Kisasszony, elnézést, de ide nem jöhetne be. – egy ismeretlen hang üti meg a fülemet, ahogy a fiúöltöző belső részén állva várom, hogy végre kikászálódjon Viktor a beljebb lévő részekből, hogy végre tovább menjünk és elmenjünk arra a rendezvényre. Még azt is megtettem, hogy eljöttem érte kocsival!
- Mindjárt megyek csak vár… - rok valakit lenne a mondat vége, de ahogy hátrapillantok az ismeretlen hang tulajdonosa felé eláll a lélegzetem. Régóta nem láttam ilyen érdekes férfit, aki… nos, ennyire jól nézne ki. De vajon ez kicsoda? Szívesen kérdezgetném még pár dologról, de az hogy félig tátott szájjal bámulom kicsit zavaró lehet. Embereld csak meg magad Léna!
Nagy levegőt veszek majd, elkapok tekintetem róla ezzel kiesve a transzból, amit arcának szimmetrikussága és jóképűsége tett velem, majd folytatom. – Viktort várom, a röplabda csapatból. Nem tudja, merre lehetnek? – érdeklődöm ártatlan hangon, pedig csak azt szeretném, ha nem hagyna itt. Túlságosan felkeltette az érdeklődésemet.
- Még az utolsó köröket futják, megdolgoztatom őket rendesen. – mosolyodik el, talán jól is érzi magát, amiért keményen tartja őket, ami bizsergést indít el bennem. Miért érzem hirtelenjében azt, hogy meg kell ismernem ezt a férfit? Halványan elmosolyodok, majd mikor az izzad Viktor ér oda hozzánk engedem hadd csókoljon és öleljen meg, miközben még egy utolsó pillantást vetek edzőjére. Azóta kezdtem el járni a barátom edzéseire… csak hogy láthassam Őt.



Vissza az elejére Go down

Admin

Rentai Renáta
I am
Rentai Renáta



Szabó Léna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabó Léna   Szabó Léna Icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2016 5:02 pm

 

Légy üdvözölve

szia Léna! Very Happy
Tetszett az előtörténeted, a jellemed is pontosan kidolgoztad és remekül megismerhető belőle a karaktered. Smile a karakterlapodat szépen kitöltötted és hibát nem találtam. Már várom hogy okvashassak tőled a játéktéren is Wink Elfogadlak! Köszöntelek köztünk! Wink Very Happy


Vissza az elejére Go down
 

Szabó Léna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Szabó Éva elötörije
» Rózi&Léna | bénázások sora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élj a mának :: Karakterek :: Bejutottak-