Élj a mának


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Statisztika
Lányok ~ 41
Fiúk ~ 24
Diákok ~ 48
Tanárok ~ 12
Kívülállók ~ 6
Cserediákok ~ 5
Facebook csoport
Legutóbbi témák
» Colors of Seattle
Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:08 pm

» Harcra fel!
Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimeby Vendég Szomb. Okt. 15, 2016 8:14 pm

» Avatárfoglaló
Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:07 pm

» Elkészültem
Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:03 pm

» Szabó Éva elötörije
Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 12:11 am

» iZombie frpg
Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimeby Vendég Hétf. Júl. 04, 2016 10:06 am

» Obsession FRPG
Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimeby Orczy Ludovika Szomb. Júl. 02, 2016 7:49 am

» Chicago FRPG
Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimeby Rentai Renáta Csüt. Jún. 16, 2016 7:22 am

» Nagy Zsolt
Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimeby Nagy Zsolt Pént. Május 20, 2016 5:29 pm

Top posters
Horváth Noel
Róza & Ábel - SHOPPING! Vote_lcapRóza & Ábel - SHOPPING! Voting_barRóza & Ábel - SHOPPING! Vote_rcap 
Lechoslaw Walkowicz
Róza & Ábel - SHOPPING! Vote_lcapRóza & Ábel - SHOPPING! Voting_barRóza & Ábel - SHOPPING! Vote_rcap 
Nagy Léda Odett
Róza & Ábel - SHOPPING! Vote_lcapRóza & Ábel - SHOPPING! Voting_barRóza & Ábel - SHOPPING! Vote_rcap 
Palásti Róza
Róza & Ábel - SHOPPING! Vote_lcapRóza & Ábel - SHOPPING! Voting_barRóza & Ábel - SHOPPING! Vote_rcap 
Antai-Kelemen Cortez
Róza & Ábel - SHOPPING! Vote_lcapRóza & Ábel - SHOPPING! Voting_barRóza & Ábel - SHOPPING! Vote_rcap 
Rentai Renáta
Róza & Ábel - SHOPPING! Vote_lcapRóza & Ábel - SHOPPING! Voting_barRóza & Ábel - SHOPPING! Vote_rcap 
Egri Gábor
Róza & Ábel - SHOPPING! Vote_lcapRóza & Ábel - SHOPPING! Voting_barRóza & Ábel - SHOPPING! Vote_rcap 
Katona Bence
Róza & Ábel - SHOPPING! Vote_lcapRóza & Ábel - SHOPPING! Voting_barRóza & Ábel - SHOPPING! Vote_rcap 
Podlovics Madlén Édua
Róza & Ábel - SHOPPING! Vote_lcapRóza & Ábel - SHOPPING! Voting_barRóza & Ábel - SHOPPING! Vote_rcap 
Molnár Rózsa
Róza & Ábel - SHOPPING! Vote_lcapRóza & Ábel - SHOPPING! Voting_barRóza & Ábel - SHOPPING! Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Vas. Márc. 13, 2016 8:18 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Róza & Ábel - SHOPPING!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hamvas Ábel
I am
Hamvas Ábel



Róza & Ábel - SHOPPING! Empty
TémanyitásTárgy: Róza & Ábel - SHOPPING!   Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2016 10:54 pm


Szóval ott tartok, hogy plázázni vagyok. Pontosabban még csak ülök a Starbucksban, mint rendes középiskolás. Elszürcsölgetek valami jeges, kávéra nem hasonlító löttyöt, amíg Róza megérkezik. Egyébként utálom a kávét, de ennek a kókusztejes dolognak nincs nagyon kávé íze, így hát sikerült megbarátkoznom vele. Hogy jutottam én ide? Túl kedves vagyok. Szegény lány konkrétan letámad, hogy neki divattanácsadás, meg átalakítás kell, SOS, és most mondjak nemet? Annyira kétségbeesetnek tűnt, mintha én volnék az egyetlen reménye. Ami valljuk be, már önmagában is elég kiábrándító.
Az igazság az, hogy nem értek nagyon a divathoz. Mármint nagyon "szabadon" öltözködöm, ami megtetszik, az felveszem. Így láthatsz engem virágkoszorútól kezdve, nagykabáton át, mindenben látni, és nem igazán vagyok, tisztában milyen szabályokat kellene követni. Egy színezőben sem tudok a vonalon belül maradni. De jó lesz ez, ha minden szakad, veszünk néhány virágkoszorút. Arra mindig lehet számítani. Meg az állatos fülbevalókra, vagy azok már gyerekesnek számítanak?
Szerencse, hogy nincs tériszonyom, mivel egy üveg elválasztó mellet ülök, ami alatt feltárul a bolt, és még belegondolni is rémisztő, hogy ebbe, valahogy bele tudnék zúgni. Ha majd Róza ideér, valami nagyon kimért, óvatos felállást kell produkálnom, hogy még véletlen se essek neki. Simán kinézem az ilyesmit magamból.
Végre megpillantom az erre felé közeledő Rózát, aki számomra úgy tűnik, hogy könnyed léptekkel jön erre. Megpróbálom véghez vinni azt, hogy óvatosan, lassan, egyszerre egy lábra figyelve, kikászálódni az asztal mögül, úgy hogy nem lököm fel a mögöttem ülő öreg nénit, büszkén jelentem, hogy ez sikerült. Nem is gondolkozom, mikor odaérek Rózához, hogy most megöleljem vagy, sem. Olyan természetesen jön a dolog, és remélem, hogy nem zavarja.
— Szia! Készen állsz az átalakulásra?
Egészen jól meggyőztem magam, hogy értek a dolgokhoz. Nem lesz itt baj.


280 szó | How do I get to heaven? | kéne bele egy virágkoszorú számláló
Vissza az elejére Go down


Palásti Róza
I am
Palásti Róza



Róza & Ábel - SHOPPING! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Róza & Ábel - SHOPPING!   Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimePént. Ápr. 15, 2016 3:41 am



Igazából… nem is akartam elmenni arra a bálra. Végül is, táncolni nem igazán tudtam, olyan Gatsy, vagy milyen stílusú ruhám se volt, na meg a lényege az volt az egésznek, hogy megünnepeljük a ballagó tizenkettedikeseket… akik között ott volt a Horváthok legnagyobb barma, aki Noel névre hallgatott. Komolyan, hány olyan emberrel futsz össze az utcán, hogy Noel? Én abban a hitben éltem, hogy egy lány név, nem pedig egy taplógombáé, akit aztán addig kellene rugdosni, amíg be nem fogja…
Oké, oké, már megint elszaladt velem a ló, bocsi. És nem is Noelről kéne beszélnem, hanem az orosz cserediákról, akinek valami furcsa és megmagyarázhatatlan okból az a remek elképzelése támadt, hogy milyen jó lenne engem meghívni a bálra. Őszintén? Nem értem. Modell a srác, szerintem bármelyik dívát vígan az ujja köré csavarhatta volna, már felteszem a kapcsolatai miatt is, de nem. Neki azt a lányt kellett választania, akiről leginkább azt mondják, hogy fiús… és az a Torz alak, akit nem nevezek nevén… na Ő, kikosarazott. Tény, megkérdezhettem volna Dimitrijtől, hogy miért engem választott, de az olyan lenne, mintha kérdőre vonnám. Végül is, úgy voltam vele, hogy ez valami barátkozási szándék részéről, esetleg hallott a kikosarazós esetről és emiatt nem tart attól, hogy többet képzelek bele a dologba, mint egyszerű, baráti gesztus. Igen. Biztos voltam benne, hogy erről van szó.
De. Ez nem jelentette azt, hogy nekem nem kellene úgy kinéznem, mint egy nő a bálon. Oké, fényévekkel egyszerűbb lett volna, ha én is magamra ránthatok egy szmokingot, de volt egy olyan érzésem, hogy Máday azzal a lendülettel hajít ki és azt hiszem nem egy ilyen eseménnyel kellene kezdeni orosz srácunk legelső magyarországi bálját. Bár… némi izgalom senkinek se ártana…
Mindegy. Nekem kellett valaki, aki ért a ruhákhoz és úgy gondoltam meg is találtam Ábel személyében. Mert… oké, ez rondán hangzik, de a meleg srácok általában mindig értenek a ruhákhoz, nem? Ezt látni minden csajos sorozatban, csak van valami alapja! Tehát letámadtam, könyörögtem neki egy sort és belement. Mázlimra. Úgy terveztem, hogy találunk valami Gatsy-s ruhát, meg akár mást is… Réka adott egy kis pénzmagot mikor rájött, hogy nem sportszerekre meg játékokra akarom elverni a pénzt.
A Starbucksot beszéltük meg találkozóhelynek, amiről csak annyit tudtam, hogy van kávéjuk, ennyi pedig bőven elég, hogy bennem pozitív benyomást keltsenek. Mikor kiszúrtam Ábelt, akkor lelkesen indultam el felé, nem zavart, hogy megölelt, sőt, jól vissza is ölelgettem.
- Szia! És hát persze! - feleltem lelkesen.
- Ugye nem vártál sokat? Bocsi, a tömegközlekedés egy rémálom - meg az én időérzékem is, de erről neki még nem kell tudnia.


Ábel & Róza


Végre megírtam! *-* | The Cinematics - Break | ©

Vissza az elejére Go down


Hamvas Ábel
I am
Hamvas Ábel



Róza & Ábel - SHOPPING! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Róza & Ábel - SHOPPING!   Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2016 7:36 pm


Igazából teljesen kiment a fejemből, hogy bál lesz. Annyira hülye tudok lenni néha. Mégis mi másért szeretne Róza átalakítást, ha nem a bál miatt? Jól van Ábel, ügyes vagy. De azt hiszem, hogy így eléggé kétségbeesetnek kéne mind a kettőnknek lennie, mert nem tudok semmit a báli ruhákról. Nem úgy, hogy á, majd úgyis találunk valamit, hanem a nagyon súlyos nem fogunk találni semmit. Bár azt hiszem láttam a Gatsbyt, el is akartam olvasni. Legalábbis remélem, hogy arra a dologra gondolok. Húszas évek? Ugye? Nagyon remélem.
Szerencsére az ölelésből nem lesz baj, kivételesen nem égetem le magam, hanem jól megszorongatnak, aminek örülök. Bár a tömeget nem bírom, és kifejezetten szeretek egyedül lenni jól esik, ha valaki megölelget. Na, azért mégis csak emberből vagyok. Meg valahogy számomra ez azt jelenti, hogy már nem kell annyira félnem, hogy egyetlen mondatommal, vagy inkább szavammal az egész eddigi barátságunkat tönkre vágom. Már csak attól kell félnem, hogy miután valami borzalmas tanácsokkal látom el a báli ruhája terén, megharagszik rám, és nem is fog hozzám szólni. Mert tönkre tettem a nagy napját. Legalább még nem végzős, szóval, ha tényleg annyira katasztrofális lesz a helyzet, még lehet esélye kijavítani az én hibáimat. Már ha el mer menni még egyszer a bálba. Hagyd abba a gondolkozást, csak rosszabb lesz a helyzet.
Szerencsére Róza szavai elterelik a figyelmem.
— Jaj, nem kell bocsánatot kérned — rázom meg a fejem. — Teljesen megértem, nekem még szerencsém volt, el tudtam kerülni a csúcsforgalmat.
Tényleg nagyon hálás vagyok ennek, egyáltalán nem tudom elviselni, ha szardíniaként összezárnak, hozzám nyomódnak, és szagolhatom a mellettem lévő ember hónalját, ami hiába van beparfümözve sosem lesz egy igazán jó illatú dolog.
— Van valami elképzelésed, hogy mit szeretnél? Ilyen színárnyalat, forma... — nagyon próbálok úgy tenni, mintha értenék ehhez valamicskét, de csak blöffölni tudok. Mi van ha valami olyan szakszavakkal fog elém állni, amit még éretni se fogok? Az ilyen szívecske kivágás még megy, mert túl sok Mondj igen a ruhára!-t nézek. Anyával teljesen függők lettünk, bár legtöbbször csak szeretjük kibeszélni, hogy melyik ruha, miért borzalmas, anya pedig mindig megjegyzi, hogy szerencsésnek érzi magát, hogy ez az esküvő hajcihő kimaradt az életéből, csak babáznia kellet.
— Vagy ha esetleg van valami bolt, amit már kinéztél, akkor kezdhetjük azzal is.
Szép lesz, ha mond valamit, én meg elindulok a rossz irányba, bár kimagyarázhatnám, hogy annyira nem járok ide sokat, szóval nem ismerem az utat. De úgy meg úgy fogok kinézni, hogy nem is értek a divathoz. Az lenne az igazság.


407 szó | How do I get to heaven? | bocsi, hogy ennyit kellet várnod
Vissza az elejére Go down


I am
Ajánlott tartalom



Róza & Ábel - SHOPPING! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Róza & Ábel - SHOPPING!   Róza & Ábel - SHOPPING! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Róza & Ábel - SHOPPING!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Balázs & Ábel
» Hamvas Ábel
» Léda & Róza
» Luca & Róza
» Palásti Róza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élj a mának :: Budapest :: Belváros-