Élj a mának


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Statisztika
Lányok ~ 41
Fiúk ~ 24
Diákok ~ 48
Tanárok ~ 12
Kívülállók ~ 6
Cserediákok ~ 5
Facebook csoport
Legutóbbi témák
» Colors of Seattle
Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:08 pm

» Harcra fel!
Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeby Vendég Szomb. Okt. 15, 2016 8:14 pm

» Avatárfoglaló
Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:07 pm

» Elkészültem
Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:03 pm

» Szabó Éva elötörije
Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 12:11 am

» iZombie frpg
Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeby Vendég Hétf. Júl. 04, 2016 10:06 am

» Obsession FRPG
Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeby Orczy Ludovika Szomb. Júl. 02, 2016 7:49 am

» Chicago FRPG
Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeby Rentai Renáta Csüt. Jún. 16, 2016 7:22 am

» Nagy Zsolt
Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeby Nagy Zsolt Pént. Május 20, 2016 5:29 pm

Top posters
Horváth Noel
Cortez & Reni - Gomba közbelép Vote_lcapCortez & Reni - Gomba közbelép Voting_barCortez & Reni - Gomba közbelép Vote_rcap 
Lechoslaw Walkowicz
Cortez & Reni - Gomba közbelép Vote_lcapCortez & Reni - Gomba közbelép Voting_barCortez & Reni - Gomba közbelép Vote_rcap 
Nagy Léda Odett
Cortez & Reni - Gomba közbelép Vote_lcapCortez & Reni - Gomba közbelép Voting_barCortez & Reni - Gomba közbelép Vote_rcap 
Palásti Róza
Cortez & Reni - Gomba közbelép Vote_lcapCortez & Reni - Gomba közbelép Voting_barCortez & Reni - Gomba közbelép Vote_rcap 
Antai-Kelemen Cortez
Cortez & Reni - Gomba közbelép Vote_lcapCortez & Reni - Gomba közbelép Voting_barCortez & Reni - Gomba közbelép Vote_rcap 
Rentai Renáta
Cortez & Reni - Gomba közbelép Vote_lcapCortez & Reni - Gomba közbelép Voting_barCortez & Reni - Gomba közbelép Vote_rcap 
Egri Gábor
Cortez & Reni - Gomba közbelép Vote_lcapCortez & Reni - Gomba közbelép Voting_barCortez & Reni - Gomba közbelép Vote_rcap 
Katona Bence
Cortez & Reni - Gomba közbelép Vote_lcapCortez & Reni - Gomba közbelép Voting_barCortez & Reni - Gomba közbelép Vote_rcap 
Podlovics Madlén Édua
Cortez & Reni - Gomba közbelép Vote_lcapCortez & Reni - Gomba közbelép Voting_barCortez & Reni - Gomba közbelép Vote_rcap 
Molnár Rózsa
Cortez & Reni - Gomba közbelép Vote_lcapCortez & Reni - Gomba közbelép Voting_barCortez & Reni - Gomba közbelép Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Vas. Márc. 13, 2016 8:18 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cortez & Reni - Gomba közbelép

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin

Rentai Renáta
I am
Rentai Renáta



Cortez & Reni - Gomba közbelép Empty
TémanyitásTárgy: Cortez & Reni - Gomba közbelép   Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2016 1:55 pm

Zsoltiéknál általában jól érzem magam, tényleg, de most egyáltalán nem, úgy érzem mintha felesleges volnék, mindenki el van foglalva valamivel vagy épp valakivel, mint Virág is zenecsatornát néz és várja, hogy betelefonálhasson és válaszolhasson a feltett kérdésre, Őt ez élteti. Dave a gépén pötyög, gondolom kommentel vagy épp valami irtó izgalmas dolgot mesél el százaknak. Ricsi az új zenekarával próbál és ezzel igazi hangulatot ad az estének. Kinga ordítozik velük, hogy ekkora ricsajban képtelenség gondolkodni, és persze Zsolti valami után kutat a hűtőben. Andris és Robi meg épp arra készülnek, hogy valami földre esett penészes cuccot kóstoljanak meg..blahh. Cortez nincs itt. És itt is a probléma gyökere. Nem érzem jól magam, mert Ő nincs itt. Hiába kérdeztem Ricsit Ő azt mondta fogalma sincs hol van...
Lábamat a kopott kanapéra felhúzva üldögélek és igyekszem a gondolataimat elterelni közben pedig hallgatom a fura, de azért elég ütemes zenét, amit Ricsiék szolgáltatnak.
Ekkor veszem észre, hogy a zenekar egyik tagja engem néz..mármint nem néz, szabályosan bámul. Oldalra pillantok, hogy talán rosszul látom, de nem, tényleg engem néz. Elmosolyodott. Visszamosolyogtam haloványan és igyekeztem nem rá nézni, mert kezdett a dolog kínossá válni.
Végül befejezték a próbát és a srác lehuppant mellém. Alig észrevehetően arrébb húzódtam a kanapén, hogy még csak véletlenül se üljek pontosan mellette.
-Gomba. - Néztem rá értetlenül, hol van itt gomba? Aztán leesett, Ő Gomba, mármint így hívják a többiek, valami rémlett is arról, hogy Ricsi bemutatta és mondta, hogy hívják.
-Én pedig Reni. - Haloványan elmosolyodtam. Gomba pont olyan srácnak tűnt, mint akitől anyuék távol szeretnének tartani.
Körül néztem, hogy kérdezzek valamit Ricsitől, de eltűnt.
-Ricsi hol van? - Teszem fel csak úgy általánosságban a kérdést hátha valaki elmondja.
-Kiment telefonálni, Cortezt hívta. - Mondta el Zsolti két böfögés közepette. Az órámra pillantottam és tudatosult bennem, hogy jobb ha indulok haza, mert anyák mérgesek lesznek.
-Valaki hazakísérne? - Sötét van, nem szívesen sétálnék egymagam haza. Az egyetlen jelentkező Gomba volt és mivel senki más nem ért rá nagy nehezen belementem, hogy hazakísérjen, végül is csak nem lehet veszélyes ha Ricsi ismeri...nem? Felvettem a kabátomat és kiléptünk a hidegre. Alig indultunk el,d e Gomba folyton beszélt valami buliról és hogy mennyit ittak meg hánytak és hogy mekkora kúl buli volt..ahaa, biztos. Már épp mondani akartam, hogy elhiszem meg tényleg milyen állati buli lehetett mikor szemben velünk megpillantottam Cortezt. A szívem hevesebben vert és a lepkéim úgy verdestek, hogy majd belepusztultak.

( User hozzászólás: Ricsi mikor telefonálni ment akkor azért hívta Cortezt, hogy SOS helyzet van, Gomba nyomul Renire és siessen Zsoltiékhoz )
Vissza az elejére Go down

Admin

Antai-Kelemen Cortez
I am
Antai-Kelemen Cortez



Cortez & Reni - Gomba közbelép Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cortez & Reni - Gomba közbelép   Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2016 10:50 pm

Reni & Cortez

Tudjátok mindenki életében van egy személy, aki miatt bármi hülyeséget meg tudsz tenni. Aki után, akár a kútba is ugornál. Nekem ez a személy, ez a lány itt van egy karnyúltárnyira, mégis több ezer kilométerre tőlem. Meg volt már  az esélyem, hogy ténylegesen az enyém legyen? Talán igen, de ki tudja. Ez rajta is múlik. Több éve küszködök ezzel az egésszel és nem nagyon érzem még a végét. Félek, félek lépni és félek, hogy mi lesz, ha lépek. Ha nemet mond...nem akarok belegondolni. Persze megérteném és elfogadnám, hogy nem akar engem, de valami biztosan megváltozna bennem. Aztán tegyük fel, hogy valami folytán mégis lesz köztünk valami –  nem sok esélyt adok neki, a múltból ítélve –, de biztos vagyok, hogy hamar tönkre tenném. Igen, ez a rész jobban zavar. Utálom elrontani a szép dolgokat. Elég sok dolog tört már össze körülöttem az életem során, nem kell fokozni azt a listát, ahol én vagyok az elkövető. Aztán Reninek se tudnék ártani egy rossz párkapcsolattal. De ennek az egésznek, hogy „mi együtt” vagyunk nem adok nagy jövőt. A hosszú évek alatt már szembe jött velem több dolog is, ami miatt, így érzek.
Most pontosan azt csinálom, mint egy örült, aki képes, akár egy sárkánnyal is megküzdeni egy lányért. Csak itt a sárkány Ricsi új bandájának egyik tagja, Gomba. Nem bomba...Tudjátok fura kapni egy hívást a havertól, ami lényegében arról szól, hogy emeljem fel a seggem a Tv elöl, mert egy ürge most hajt rá álmaim nőére. A normális ember ilyenkor nem tudom, hogy mit csinálni...én rögtön indultam Zsoltiék garázsa felé. Nem, azért, mert azt nem akartam, hogy Reni bárkivel is összejöjjön – maga dolga –, hanem, hogy ne történjen semmi közte és egy ilyen pali között. Ricsi túl sok rossz dolgot mesélt nekem erről a Gombáról.
Ahogy beérkeztem a megfelelő utcára kicsit lenyugtattam magamat. Nem hiheti Reni azt, hogy otthonról futottam miatta és Gombának se adom meg az örömet, hogy egy fáradt rongynak lásson. A pulcsim cipzárját felhúztam a nyakamig és a kenguru zsebekbe betoltam a két karomat, középen összeértek. A következő pár méterben egy jó játékra akadtam: a zsebben maradt egy gitárpengető, azzal játszottam.
Mikor megláttam Renit megnyugodtam. Úgy tűnt, hogy már hazafelé tart, és ez jó jel volt, míg meg nem láttam a kísérőjét. Teljes nagyságába Gomba állt mellette, sebesen magyarázott neki valamit. Renivel egymás szemébe néztünk egy pillanatra. Nem tudom, hogy ő ekkor mit gondolt, de nekem csak azon járt a fejem, hogy ez csak valami rossz álom.
– Gomba, Reni – biccentettem oda nekik, de a srác még mindig beszélt, valami örült jó piálásról. – Mit csinálsz te itt egyedül Reni?
Gomba-bomba
Vissza az elejére Go down
https://szentjgimi.hungarianforum.com

Admin

Rentai Renáta
I am
Rentai Renáta



Cortez & Reni - Gomba közbelép Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cortez & Reni - Gomba közbelép   Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2016 11:18 am

Szinte már imádkozom azért, hogy minél hamarabb haza érjek, mert Gomba bár eleinte jó fejnek tűnt, de mostanra már szinte kellemetlenné vált a közelsége, főleg, mert szinte két percenként a karomhoz ér és ez zavar engem. Bárcsak felhívtam volna aput, hogy jöjjön értem... Bár biztos kaptam volna egy szülői leszidást, de annyi baj legyen. Most viszont el kell viselnem Gomba állatibbnál állatibb sztorijait, amit Én nem is értek, de szerinte vicces volt és egyszerűen őrületes.
-És akkor képzeld, Kevin megfogta a sörös üveget és addig itta a sört míg már az orrán is az fojt mi meg röhögtünk. - Újra végig simított a karomon és nevetett. Lehet velem van a baj, de ezt egyáltalán nem találtam viccesnek. Már épp szólni akartam, hogy innen egyedül is haza találok bármennyire is félnék egyedül hazamenni mikor Cortezt pillantottam meg velünk szemben. Meg is torpantam, de Ő is megállt. Egy csodás pillanatig egymás szemébe néztünk, legalább hat lepkém rögtön öngyilkos lett attól a szempártól a többi pedig egyszerűen megzavarodott a csodától.
-Szia Cortez. - Köszöntem neki halkan, valahol zavarban voltam amiért Gombával látott meg, nem mintha közünk lenne egymáshoz mégis egy dögnek éreztem magam ebben a pillanatban.
-Nem egyedül vagyok, Gombával, felajánlotta, hogy hazakísér, mert nem szerettem volna ebben a sötétben egyedül hazamenni. - Valahol azért volt bennem egy kis dac, hogy végül is ne tűnjön úgy mintha rá vártam volna egész este és az se látszódjon, hogy mennyire örülök most neki.
Közben Gomba még szorosabban fogta a karomat és közben bárgyún vigyorgott.
-És te mit keresel itt Cortez? Mész Zsoltiékhoz? - Próbáltam társalgási hangnemet megütni, de eléggé zavart Gomba szorítása és a helyzet is amibe belebonyolódtam.
-Aúú. - Felszisszentem  Gomba szorításától pedig nem akartam jelét sem adni annak, hogy fáj.
-Szerintem innen már egyedül is hazatalálok, köszönöm Gomba. - Mondtam halkan és reméltem elengedi a karomat és mehetek.
Vissza az elejére Go down


I am
Ajánlott tartalom



Cortez & Reni - Gomba közbelép Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cortez & Reni - Gomba közbelép   Cortez & Reni - Gomba közbelép Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Cortez & Reni - Gomba közbelép

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Milla & Cortez - első találkozás
» Reni és Virág - You're my best friends forever..
» Effi & Reni - Gyorsan rájöttél
» Cortez xx Ramóna - Pláza
» Antai-Kelemen (Ádám) Cortez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élj a mának :: Más játékok :: Múlt eseményei-