Élj a mának


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Statisztika
Lányok ~ 41
Fiúk ~ 24
Diákok ~ 48
Tanárok ~ 12
Kívülállók ~ 6
Cserediákok ~ 5
Facebook csoport
Legutóbbi témák
» Colors of Seattle
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:08 pm

» Harcra fel!
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeby Vendég Szomb. Okt. 15, 2016 8:14 pm

» Avatárfoglaló
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:07 pm

» Elkészültem
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:03 pm

» Szabó Éva elötörije
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 12:11 am

» iZombie frpg
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeby Vendég Hétf. Júl. 04, 2016 10:06 am

» Obsession FRPG
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeby Orczy Ludovika Szomb. Júl. 02, 2016 7:49 am

» Chicago FRPG
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeby Rentai Renáta Csüt. Jún. 16, 2016 7:22 am

» Nagy Zsolt
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeby Nagy Zsolt Pént. Május 20, 2016 5:29 pm

Top posters
Horváth Noel
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_lcapKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Voting_barKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_rcap 
Lechoslaw Walkowicz
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_lcapKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Voting_barKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_rcap 
Nagy Léda Odett
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_lcapKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Voting_barKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_rcap 
Palásti Róza
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_lcapKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Voting_barKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_rcap 
Antai-Kelemen Cortez
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_lcapKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Voting_barKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_rcap 
Rentai Renáta
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_lcapKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Voting_barKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_rcap 
Egri Gábor
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_lcapKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Voting_barKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_rcap 
Katona Bence
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_lcapKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Voting_barKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_rcap 
Podlovics Madlén Édua
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_lcapKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Voting_barKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_rcap 
Molnár Rózsa
Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_lcapKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Voting_barKutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Vas. Márc. 13, 2016 8:18 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Vincze Liliána
I am
Vincze Liliána



Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Empty
TémanyitásTárgy: Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra   Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2016 4:34 pm

+ to Rolcsi

Alig vártam, hogy hazaérjek az iskolából, hogy kimehessek a szabad levegőre hiszen egész nap hétágra sütött a nap, így úgy éreztem, hogy elég rossz lenne, ha bent tölteném a délutánt. Ráadásul Dende sem díjazná az ötletemet, hiszen imád kint futkározni a közeli kutyaparkban, ahol a többi kutyával tud játszani és nem csak a házunk udvarában. Szeret ott is lenni, de azért mégis csak másabb mikor más állatokkal szaladgál egy nyitottabb terepen. Ilyenkor mindig mosolyogva nézem, ahogyan játszik és boldognak tűnik. Nagyon kötődök hozzá s bár tudom, hogy nem fogja pótolni a nagymamámat mégis jelenleg úgy érzem, hogy Dende az egyik legjobb dolog, ami történt velem az elmúlt időben.
A másik még csak most fog bekövetkezni, és nyitott karral várom, hogy megtörténjen, mert már rám fér, hogy valami másba vágjak bele. Ezért is léptem be abba az iskolán kívüli programba, amikor pár hozzám hasonló emberrel mehetek Budapest különböző részeire és képeket készítünk, amiket később ki is fognak állítani.  Remélem egyszer eljutok majd arra a szintre, hogy nagyobb eseményeken készíthetek majd képeket, esküvőkön, keresztelőkön, mert szerintem igen érdekes lenne. Bár nem ez az életcélom, de hobbinak tökéletesen megfelelne, hétvégi munka gyanánt és még a családom különleges eseményeit is meg tudnám profi módon örökíteni. Kell ennél több?
- Megjöttem! – kiabáltam el magam, ahogy beléptem a bejárati ajtón, majd elszomorodva dolgoztam fel a tényt, hogy a szüleim már megint estig dolgozni fognak, a nővérem pedig egyetemen van, ahonnan nem is fog hazajönni csak hétvégén. Így hát egyedül leszek egészen estig, de az sokkal jobb kedvre derített, hogy Dende vakkantva, ugrálgatva futott oda hozzám. Leguggoltam hozzá és megsimogattam kedves kis állatkámat, majd egy puszit adva füle tövibe álltam fel, hogy elpakoljam a táskámat. – Na, mi a helyzet Dende? Van kedved egyet sétálni? – kérdeztem reakcióját lesve kutyámnak, ahogyan a lépcsőn mentem felfelé, ő pedig lelkesen követett.
Mikor felértem a szobámba gyorsan rendet raktam, beágyaztam és eltettem a majdnem megrágásra kerülő papucsokat, és csomagoltam némi elemózsiát mindkettőnk számára. Előkerestem a nyakörvét és a pórázát, majd egy 20 perces harc után sikeresen ráadva ezeket a dolgokat, indultunk el a közeli szabadtérire, hogy egy kicsit kinyújtóztassa lábait. A gépem a táskámba pihent, egészen addig míg oda nem értünk a parkba, ahol egyből kiengedtem Dendét, hogy futkorásszon. Egy- két képet készítettem a környező gazdikról és kedvenceikről, majd mire felnéztem Dende egy nőstény kutya után vette az iramot, ez pedig megijesztett. Első ránézésre a kutya sokkal nagyobb volt nála, és lehetséges, hogy nem csak az én kölyökkutyám szeretett volna megismerkedni vele.
- Dende! – kiabáltam utána, ahogyan próbáltam utolérni kisebb- nagyobb sikerrel. Végül megálltak egy fiú lábánál, én pedig odaérve egyből felkaptam a kutyámat, aki már a fiú cipőjét kezdte nyalogatni. – Bocsánat a cipődért, Dende még nem tudja, hogy mit szabad és mit nem. A kutyád viszont megtetszett neki. – mosolyodtam el, majd a kutyámra néztem. – Máskor ne hagyj úgy ott. – simítottam rajta végig, majd letettem a földre.

Vissza az elejére Go down


Weisz Roland
I am
Weisz Roland



Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra   Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2016 2:10 pm


Kutyabolondok találkozója aka Lili

&& Roli


- Istenem Hercegnő – fogom a fejem, míg kiejtem a szavakat a számon. Természetesen, hogy az én kutyám az, aki megfürdik a sárban és tiszta latyak lesz a bundája, mire beér a házba és minden cuccomat összekeni. Alap esetben nem látszik Hercegnőn, hogy versenykutya, mert nagyon eleven itthon és minden hülyeségben benne van. Egyszer attól félek, hogy elkóborol és úgy jön haza, hogy már nagy hasa van és nem sokára kis hercegnők lesznek. Gyorsan ki is verem ezeket a gondolatokat a fejemből, mert a hátamon végigfut tőle a hideg.
Miután megfürdetem Hercegnőt egy pórázt rakok rá, s elhatározom, hogy elviszem sétálni. Jót tenne nekem a kimozdulás, mert nem állapot, hogy az évnek tíz hónapját az iskolába töltöm és nem kevés az óráimnak a száma. Bár anya engedte volna, hogy abbahagyjam az iskolát, de hiába mondom el neki minden egyes nap, hallani sem akar róla. Szegény ha megtudja, hogy érettségi után én nem tanulok tovább, biztosan nagy csudát fog művelni otthon. Azt mondta legalább egy OKJ-s szarra menjek el, aminek igazából még annyit értelmét sem látom, mint a középiskolának. Mindenki saját maga dönt a jövőjéről és én nem akarok semmit sem csinálni. Majd megélek a kutyatartásból és a versenyekből. Nem elég? Szerintem bőven.
Már egy ideje sétálgatunk Hercegnővel, mikor annyit veszek észre, hogy egy még nála is kisebb kutya mozdul rá, amitől rögtön ideges leszek. Hát ő hozzá senki se érjen rajtam kívül! Már éppen készülök lehajolni, amikor egy apró, vékonyka test szedi le a korcsát az én szerelmemről.
- Megnevelhetnéd a kutyád, mert ez nem állapot! Hercegnő versenykutya és a legkisebb széltől is óvni kell! Ez a Dende nevű dög nagy kárt tehetett volna benne – mondom kicsit sem kedvesen, s nem is figyelek arra, hogy egy fokkal is szebb hangnemet üssek meg. – Jobb lesz, ha elviszed innen, mielőtt arrébb rugdosom.
Utálom az ilyet, mikor az emberek nem figyelnek a kedvenceikre. Már éppen kezdeném szidni a leányzót, amikor megpillantom az arcát.
- Hé én téged már láttalak – csak ennyit fűzök hozzá. Valószínűleg valami szórakozóhelyen találkoztunk vagy a suliban, magam sem tudom eldönteni, de egy kis megbánást érzek, hogy ilyen csúnyán beszéltem egy ilyen szép lánnyal, viszont nincs az a pénz, hogy visszaszívjam a szavaim és bocsánatot kérjek. Az nem én lennék.
Vissza az elejére Go down


Vincze Liliána
I am
Vincze Liliána



Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra   Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2016 6:22 pm

+ to Rolcsi

Mindig is szerettem volna egy kutyát, akivel sétálhatok az utcán és játszadozhatok, mert amúgy olyan unalmasak a napjaim, hogy így legalább ki tudom tölteni valamivel. Régen táncolni is jártam, de mára már meguntam meg az a tánccsoport, aminek tagja voltam megszűnt. A barátaim mind kiléptek és elmentek továbbtanulni, egyedül meg nem akartam ott maradni és végül az oktatónk szülési szabadságra ment.
Bevallom igazán szerettem táncolni, akkor nem érdekelt senki és semmi, az idő pörgését sem figyeltem, mert nem az volt a legfontosabb számomra. Átadtam magam a zenének és előjött a bennem lakozó ritmus betyár. De egyszer hallottam nevetni a legfontosabb személyeket körülöttem, és akkor rájöttem, hogy lehet nekem nem olyan foglalkozás illik, ami által mások szeme előtt kell teljesítenem. Túlságosan kötődök a körülöttem lévő emberek véleményéhez, érdekel, és ha negatív hullámokat érzékelek az igazán meg tud viselni.
De mióta Dende az életembe került, már nem érzem a tánc hiányát, elfoglaltam magam és próbálom betanítani az én drágámat, hogy úri kutya módjára viselkedjen idővel. Jelenleg azonban élvezem a felhőtlen gyerekkorát, hiszen alig fél éves a kutyusom, és még szeret rosszalkodni. Ezért nem tudtam haragudni rá, amiért fogta magát és elfutott egy másik kutya után. Ám, amikor odaértem és a másik kutya gazdája pökhendien elkezdett beszélni hozzám nagyon rosszul esett. Percekig csak pislogtam az előttem álló fiúra, egészen addig, míg le nem esett kiről is van szó. Hát tőle nem vártam ennél többet.
- Ha ennyire óvni kell még a széltől is, akkor miért hozod ki egy kutyaparkba? Tudod, ennek a helynek az lenne a lényege, hogy szabadjára engedjük a kutyánkat játszani. Amúgy meg kikérem magamnak, hogy Dendét ilyen szavakkal illeted! Mit ártott neked ez a féléves kutya?  – morgolódtam én is, nem túl kedvesen az előttem álló sráccal. Mégis mit képzel magáról? Hogy minden róla és a díjnyertes kutyájáról fog szólni? Itt senkit nem érdekel. – Na tudod te mit rugdossál kis apám. Nem vagy te itt senki, hogy más kutyáját bántsd, az meg, hogy mit csinálsz a sajátoddal az a te döntésed.  – egyre jobban felmegy bennem a pumpa, mire Dende arcon nyal és elmosolyodom. Jobb, ha ilyen pancserekre, mint ez a tag itt nem fecsérelem az időmet.
- Milyen nagyszerű felismerő képességed van!  – hitetlenkedtem, majd folytattam. – Egy iskolába járunk, ráadásul mindent tudok rólad kedves Weisz Roland. Mondjuk mindenki tisztában van azzal, mit tettél.  – a kutyámat simogattam tovább, miközben elmosolyodtam. – Na, de inkább nem szeretném zavarni őfelségét. Sok türelmet hozzá Hercegnő!  

Vissza az elejére Go down


Weisz Roland
I am
Weisz Roland



Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra   Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 2:27 pm


Kutyabolondok találkozója aka Lili

&& Roli


Utálom Hercegnőt ilyen helyekre hozni, mint ez a park tele kutyákkal. Ki tudja milyen betegségeket hordoznak ezek a dögök, s akár meg is fertőzhetik az én drágámat, akinek mindig a toppon kell lennie. Általában elzárom a többi kutyától, természetesen ez alól a versenyek kivételt képeznek, nem szeretném, ha bármelyik kan megkörnyékezné. Nem szeretnék kicsi Hercegnőket és Hercegeket, mivel eggyel is alig bírok el és így is túl sok figyelmemet leköti. Mióta Rózsa és Kriszta bosszút esküdtek ellenem a csajozást is visszafogtam és ő az egyetlen nő, akire kellőképpen odafigyelek. Előrébbre tartom jelenleg, mint a saját anyámat, akivel amúgy sem ápolok túl fényes kapcsolatot.
- Elhoztam egy kutyaparkba, hogy kicsit kikapcsolódjon, de attól még nem kell a többi kutya közé engednem, játszhatok vele én is. Amúgy meg azt csinálok Hercegnővel, amit akarok. Ebbe nincs beleszólásod – morgolódom az orrom alatt. Szinte sziszegem a szavakat, de nem akarok kiabálni, mert nem akarom az emberek figyelmét felhívni magamra. Így is állandóan engem figyelnek, ha belépek valahova több okból kifolyólag is. A tetkóim, a festett szőke hajam és a hibátlan kinézetem sok ember tekintetét magamra tapasztja. – Nem érdekel a kutyád, már elmondtam. Felőlem akár egyéves is lehet és vak és féllábú, akkor sem fogok szebben bánni Dundával, mivel bántalmazta Hercegnőt. – Nem érdekel, hogy mennyire jó csaj is a velem beszélgető nőnemű egyed, de most amúgy is a kutyáinkról van szó, később majd beszélhetünk magunkról is.
- Te velem így ne merj beszélni! – Ezúttal már jobban ráförmedek. Általában senki sem szokta felemelni a hangját, amikor velem beszélget. Senki sem meri és ez így van rendjén. A saját anyám nem szól nekem vissza, általában fület-farkát behúzza és megvárja, míg vége van egy dühkitörésemnek. Ezt a lányt még nem érte utol a hírem?
A következő megszólalása, viszont eloszlatja a kételyeimet. Ismer engem, legalábbis tudja ki vagyok, mint mindenki más is a Szent Johanna Gimi falain belül.
- Ahhh szóval te is ilyen rajongóm vagy – direkt mondom ezt. Azt akarom, hogy ne higgye azt, hogy bármi is megfordul vele kapcsolatban a fejemben. Azt akarom, hogy azt higgye ugyanolyan csúfondárosan nézek rá, mint mindenki másra.
Vissza az elejére Go down


Vincze Liliána
I am
Vincze Liliána



Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra   Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2016 12:28 pm

+ to Rolcsi

Ahhoz képest, hogy a Szent Johanna egy elit gimnáziumnak tartott hely, ugyanolyan, mint a legtöbb iskola, ahol előszeretettel pletykálnak az emberekről és osztanak meg szaftosnál szaftosabb történeteket, melyek igazságalapja nem biztos, hogy eléri az 1-et, mégis mindenki igaznak tartja. Nos, az ilyen jellegű hírek mellett feltűnnek a valósak is, mint például ez a sztori a Rolandról, és a két barátomról. Kriszta mindig is jó volt, nem hiszem, hogy nagyot vétkezett volna a srác ellen, de ez piszkos módon kihasználta, de szerencsére kiderült így most már az összes lány tisztában van azzal mekkora disznó is ez a srác. Szóval számomra nem volt meglepő a hozzáállása ehhez az egészhez, és jogtalannak tartottam megnyilvánulását irányomban, hiszen Ő nincs tisztában a kutyapark lényegével.
- Nem is szólnék bele miként bánj a kutyáddal. Egyedül a modoroddal van itt baj, és a hangnemmel, amit megütsz. Tudtommal semmit nem vétett a kutyám a tiéd ellen, nem esett baja, ha pedig ennyire félted különíts el egy helyet magadnak. Bármilyen más kutya is idejöhetett volna játszani vele.  – jogtalannak találom a felelősségre vonását és azt, ahogyan beszél velem. Tudtommal semmit nem vétettem ellene, a kutyám semmit nem csinált és csak játszani szeretett volna egy másik állattal. Na, mindegy… Nem sokat vártam ettől a sráctól. A többiek elmondása szerint egy valóságos tuskó, ezt pedig most is bemutatta. – Te nem vagy tisztában a szavak jelentésével drága? Talán egy kéziszótárt kéne ajándékozzanak neked legközelebb, nem egy állatot. A kutyám játszani szeretett volna a tiéddel, de látom itt nincs kivel beszélni.  – bolond. Komolyan mondom, hogy ez a srác nem emberek közé való. Inkább el kéne zárni messzire, hogy ne kerüljön kontaktusba senkivel. Csak remélem, hogy minél hamarabb elmehetek innen.
- Miért? Ki vagy te? Olyan hangnemet ütök meg veled, amilyet szeretnék, miután te is szépen illettél engem.  – nem ijesztett meg a felemelt hangjával. Ahogy mondani szokták, amelyik kutya ugat az nem harap, ráadásul Rolandnak amúgy is nagy a pofája. Néha nem árt letörni szegényt, mert túlságosan elkanászosodik.
- Mint mindenki más az iskolában. Kriszta elég sokat mesélt rólad, igazi főnyeremény vagy a lányok között.  – súlypontomat átrakom a másik lábamra, majd megsimogatom Dende fejét. Nagyon szórakoztatónak találom ezt az eszmecserét, így inkább nem szeretném itt hagyni. – Tudod min gondolkodok? Azon, hogy milyen behatás érhetett téged, amiért ennyire utálsz mindenkit?  

Vissza az elejére Go down


Weisz Roland
I am
Weisz Roland



Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra   Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitimeVas. Május 01, 2016 8:53 pm


Kutyabolondok találkozója aka Lili

&& Roli


Nem szeretek sok mindent, hogy őszinte legyek. Herótom van attól, ha kéretlen emberek zaklatnak, ha a kutyámhoz érnek, ha azzal nyaggatnak, hogy tanuljak, ha kritizálják a külsőm, ha beszólogatnak, utálom a spárgát és a mustárt, főleg együtt a kettőt, nem szeretem, ha megmondják, mit csináljak, ha azt hiszik jobbak nálam és hencegnek nekem. Igazából elég sok dolog van, amitől a falra tudok mászni, ám a világom középpontjában mégis az én gyönyörű Yorkshire terrierem, Hercegnő áll, így az aki bántani meri többé nem áll meg előttem. Nálam már a szavakkal való dobálózás is szörnyű bűntettnek számít, ha az én drágámról van szó. Az egyik versenyen is leordítottam az ellenfelem, mert semmirekellő dögnek szólította.
- Már szerintem elmondtam, hogy nem azért hoztam ide a kutyámat, hogy olyan semmirekellő állatokkal foglalkozzon, mint a tiéd, aki csak egy házi kedvenc lesz egész életében, de sosem fogja vinni semmire, míg Hercegnő a maga két éve alatt olyan dolgokat ért el, amit te sosem fogsz tudni a szánalmas kis életedben – mondom neki már egyáltalán nem finomkodva. Tudom, hogy a kutyám különleges és valószínűleg már most többre vitte, mint akár én is fogom valaha. Szeretném, ha a későbbiekben abbahagynám vele a versenyzést és vennék neki egy párt és tenyészteném őket. Ehhez nem kell külön iskola és jól is mehet az üzlet.
- A kutyádat vidd az enyém közeléből, mielőtt kihívom a rendőrséget zaklatásért. – Néha a legdurvább kártyákat is ki kell teregetni, hogy a másik fél megvilágosodjon a dolgok jelentéséről. Tudom, hogy most valószínűleg nagyon nekem fog állni a csaj, de ez van.
- Weisz Roland vagyok – közlöm vele mosolyogva. Nem reagálok többet a sértő megjegyzéseivel, mert nem érdekelnek. Nyugodtan pattoghat nekem és mondhat bármit, amit csak akar, de nem veszem fel. Engem nem érdekelnek az ilyen dolgok. – Te Lilla vagy, ugye? – Vagy Lilinek hívják? Faszom se tudja, de nem is érdekel különösebben, habár elég szép példány azt meg kell mondani.
Vissza az elejére Go down


I am
Ajánlott tartalom



Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra   Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kutyasétáltatás témája, Roland és Liliána módra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vincze Liliána Szonja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élj a mának :: Budapest :: Belváros-