Élj a mának


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Statisztika
Lányok ~ 41
Fiúk ~ 24
Diákok ~ 48
Tanárok ~ 12
Kívülállók ~ 6
Cserediákok ~ 5
Facebook csoport
Legutóbbi témák
» Colors of Seattle
Sorin x Bandi Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:08 pm

» Harcra fel!
Sorin x Bandi Icon_minitimeby Vendég Szomb. Okt. 15, 2016 8:14 pm

» Avatárfoglaló
Sorin x Bandi Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:07 pm

» Elkészültem
Sorin x Bandi Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:03 pm

» Szabó Éva elötörije
Sorin x Bandi Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 12:11 am

» iZombie frpg
Sorin x Bandi Icon_minitimeby Vendég Hétf. Júl. 04, 2016 10:06 am

» Obsession FRPG
Sorin x Bandi Icon_minitimeby Orczy Ludovika Szomb. Júl. 02, 2016 7:49 am

» Chicago FRPG
Sorin x Bandi Icon_minitimeby Rentai Renáta Csüt. Jún. 16, 2016 7:22 am

» Nagy Zsolt
Sorin x Bandi Icon_minitimeby Nagy Zsolt Pént. Május 20, 2016 5:29 pm

Top posters
Horváth Noel
Sorin x Bandi Vote_lcapSorin x Bandi Voting_barSorin x Bandi Vote_rcap 
Lechoslaw Walkowicz
Sorin x Bandi Vote_lcapSorin x Bandi Voting_barSorin x Bandi Vote_rcap 
Nagy Léda Odett
Sorin x Bandi Vote_lcapSorin x Bandi Voting_barSorin x Bandi Vote_rcap 
Palásti Róza
Sorin x Bandi Vote_lcapSorin x Bandi Voting_barSorin x Bandi Vote_rcap 
Antai-Kelemen Cortez
Sorin x Bandi Vote_lcapSorin x Bandi Voting_barSorin x Bandi Vote_rcap 
Rentai Renáta
Sorin x Bandi Vote_lcapSorin x Bandi Voting_barSorin x Bandi Vote_rcap 
Egri Gábor
Sorin x Bandi Vote_lcapSorin x Bandi Voting_barSorin x Bandi Vote_rcap 
Katona Bence
Sorin x Bandi Vote_lcapSorin x Bandi Voting_barSorin x Bandi Vote_rcap 
Podlovics Madlén Édua
Sorin x Bandi Vote_lcapSorin x Bandi Voting_barSorin x Bandi Vote_rcap 
Molnár Rózsa
Sorin x Bandi Vote_lcapSorin x Bandi Voting_barSorin x Bandi Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Vas. Márc. 13, 2016 8:18 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sorin x Bandi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Kassai András
I am
Kassai András



Sorin x Bandi Empty
TémanyitásTárgy: Sorin x Bandi   Sorin x Bandi Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2016 5:00 pm


Sorin x Bandi


Az ember bele se mer gondolni abba, hogy mennyivel egyszerűbb lenne az őszinteség, mint az önostorozás. Nézzük csak meg a helyzetet: az ágyamban fekszek, gyöngéd ölelésbe fonódva, és a karok nem máshoz párosulnak, mint a szobatársamhoz, Sorinhoz. A tegnapi csókok eléggé fejbe vertek, pedig könnyebb lett volna, ha bevallom neki az egészet. Noha, ennek hátránya is lett volna. Elvégre a legjobb barátomnak tudhattam –hiszen, most már a párom, ugye!? – s, ha odaállok elé, hogy és megmondom neki, hogy bele vagyok zúgva, hát necces. Annak vagy az lett volna a kimenetele, ami most; vagy az, hogy soha többet nem áll velem szóba, és elveszítem ezzel a barátságunkat is. Nehéz az ember élete, ha nem az ellenkező nemhez vonzódik, és egy dögös srác a szobatársa, akiről fogalma sincs, hogy melyik nemhez vonzódik. Ám hatalmas nagy kő esett le a szívemről, amikor az este ajkaink találkoztak. Nem mertem volna lépni, ebben bátrabb, mint én, az egyszer biztos. A kapcsolatunk viszont felvet még némi problémát, de jelenleg nem érdekelnek. Csak az fontos számomra, hogy a fiú, akinek a lehelete folyamatosan a tarkómhoz csapódik, boldog legyen, és velem legyen boldog. Hisz én az vagyok, és tagadni sem tagadom le. Előtte biztosan nem.
Az idő viszont telt, lassan reggelre virradt. Óvatosan mozdultam meg, ám el is vörösödtem, amint érezni kezdtem valamit. Állok, mint a cövek, és ezt nem tudom eldönteni, hogy a reggeli szokásos dolognak tudhatom-e be, vagy inkább Sorin közelsége váltotta ki belőlem. Mély levegővétel után csillapodott csak, és megnyugodva fordultam meg úgy, hogy az arcát nézhessem. Olyan aranyosan alszik, ezért is örökítettem meg a telefonomban, amit szintén megtalált az este. Legalább nem akadt ki. nem volt szívem felkelteni, így csak mosolyogva néztem őt, ameddig nem láttam, hogy ébredezik. Amint szemeit nyitogatta, közelebb húzódtam hozzá, és ajkaimat az övéire nyomva csókoltam meg.
– Jó reggelt! Hogy aludtál? –kérdeztem suttogva, miután elszakadtam az ajkaitól, s kezemmel oldalát simogattam, még válaszát vártam.


Words: 315 | Remélem tetszik *_* | ©


A hozzászólást Kassai András összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 25, 2016 9:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Kovács Sorin
I am
Kovács Sorin



Sorin x Bandi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorin x Bandi   Sorin x Bandi Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 12:10 pm





Bandi & Sorin








Lassacskán ébredezni kezdtem. De még nem akartam elszakadni az álomvilágtól. Annyira gyönyörű volt, hiszen vele álmodtam. Kiderült, hogy ő is ugyanúgy szeret engem, ahogy én őt. Ahogy álmomban megcsókolt, az maga volt a gyönyör. Bárcsak az álmok valóra válhatnának. Félek, hogy ha kinyitom a szemem a saját ágyamban fogok ébredni és ő pedig ott alszik a másik ágyon. Bár közel hozzám, de semmit sem tudva az érzéseimről. De ahogy nyitogatni kezdem a szemeimet, egy gyengéd csókot lehel ajkaimra és én boldogan visszacsókolok. Hát mégis igaz, mégse csak álmodtam az egészet. Itt van velem, a karjaimban. Sose voltam ennél boldogabb.
- Jó reggelt! -  én is suttogok és elmosolyodom. Már nem is akarok aludni, a valóság most sokkal szebb, bármilyen álomnál.
- Nagyon jól – simítok végig az arcán. Örülök, hogy a tegnap estének ilyen jó végkimenetele lett. Ahogy megtaláltam a képemet a telefonján és utána azt az alkalmazást, már reménykedhettem. Amikor pedig a kérdésemre pozítiv választ kaptam, és később megcsókolt. Már egészen biztos lehettem benne. Leírhatatlan érzés, a szívem azóta sokkal szaporábban ver. Pedig mennyire féltem, hogy mi lesz ha kiderül a titkom és elfordul tőlem. Hogy örökre el fogom veszíteni, de valami égi csodának köszönhetően nem így lett. Kiléptünk végre a barát zónából és innentől elindulhatunk egy közös úton.
- Mikor keltél? - a képből kiindulva biztos vagyok benne, hogy ameddig én aludtam ő engem nézett. Még mindig alig hiszem el, hogy lehet nekem ekkora szerencsém? Hogy pont ő és pont engem?  Jó lenne a kérdéseimre választ kapni, mégsem teszem fel őket, mert csak az számít, hogy így történt.  Emlékszem a pillanatra amikor először láttam. Ahogy ott pakolászott a szobánka, csak néztem és alig tudtam levenni róla a szemem annyira helyes volt. De annyira be volt mélyedve a pakolásba, hogy észre se vette. Attól a perctől kezdve, hogy megláttam vonzódtam hozzá, viszont egészen tegnap estig beértem a baratságával.  Többé már nem akarom elengedni, azt szeretném ha a kapcsolatunk örökké tartana.
- Hoppá   - pillantok le a takaróra és nyomban elpirulok. Annyira jól esik a simogatása, hogy a érintésére a férfiasságom is nyomban reagál.

 




Vissza az elejére Go down


Kassai András
I am
Kassai András



Sorin x Bandi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorin x Bandi   Sorin x Bandi Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2016 10:07 pm


Sorin x Bandi


Jó érzés volt reggel felkelni, hiszen ezt egy olyan személy mellett tehettem meg, akit szeretek. Ugyan, eddig is itt volt velem, csak épp a szoba másik felében, ami nem ugyanolyan, mintha közvetlen közelemben lenne. Lassan ő is ébredezett, így bátorkodtam megcsókolni. Belemosolyogtam, mikor éreztem, hogy viszonozza, ezért sem szakítottam meg. Kiélveztem minden pillanatát, és elmélyítettem, amennyire lehetett s engedtem. Közelebb is simultam hozzá, kicsit lejjebb csúszva, hogy fejemet a mellkasára hajthassam.
– Alig pár perccel előtted, de nem volt szívem felkelteni, mert olyan cukin alszol, hogy elolvad tőled az ember, ha figyel. –árasztottam el bókokkal a páromat, közben egy pillanatra sem hagytam abba a cirógatását. Ennek azt hiszem meg is lett az eredménye, de mikor megszólalt, és elpirult, már biztos voltam abban, hogy a boxeralsójában nem stimmel valami. Zavartan hagytam abba a simogatást, és néztem a szemeibe.
– Bocs, nem akartalak ilyen hamar felizgatni... Bár ha gondolod, van egy módszer, amivel csillapodhat a dolog. –ajkaimba harapva néztem továbbra is a szemeibe. Azt viszont magamról sem tudom, hogy képes lennék-e kényeztetni már most olyan módon, de ha ez segít, akkor miért ne tenném meg a szerelmemért. Igaz, az is jobb lenne, ha felkelnék mellőle, mert ha nem vagyok közel hozzá, nem érezheti annyira a vágyat, vagy igen? Magamból kiindulva, én akkor is képes vagyok izgatott állapotba kerülni, hacsak rá gondolok. Mint órákon, mikor a tarkóját figyelem, és elkalandozok. Vagy tesin, mikor átöltözik előttem és a futás után izzadt testére tapad a póló. Meg most, mikor ezekre gondolok, nekem is meghozta a hatást.
– Van valami terved mára? Én arra gondoltam, hogy maradhatnánk a szobánkban, és megbeszélhetnénk ezt az egészet. Már mint ne érts félre, örülök, hogy együtt vagyunk... Együtt vagyunk ugye? –béna vagyok a kapcsolat dolgokban, meg őszintén szólva, Sorin az első nekem, nem csodálkozzon senki sem, ha nem vettem le eleinte a jeleket, ha voltak; vagy most bizonytalan vagyok, hogy kapcsolatban vagyunk. Mert szeretjük egymást, az oké; egy ágyban aludtunk, és a férfiasságunk is eléggé jelzi, hogy szimpatizálunk egymással. Akkor valami csak van, de inkább segélykérően nézek Sorinra, mintha ezt az oldalát jobban ismerném.


Words: 344 | Remélem tetszik *_* | ©
Vissza az elejére Go down


Kovács Sorin
I am
Kovács Sorin



Sorin x Bandi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorin x Bandi   Sorin x Bandi Icon_minitimeVas. Május 08, 2016 6:27 pm





Andris & Sorin








Annyira édes, ahogy fejét a mellkasomra hajtja. Hát nem hihetetlen ez az egész? A tegnapi történések és a mai ébredezés. Még álmomban sem gondoltam volna, hogy egyszer ennyire varázslatos lesz minden. A sok rossz után ami az évek alatt történt, örülök, hogy valami jót is kaphatok.
- Azt valahogy sejtettem  – kuncogok. Persze, hogy nézte ahogy alszom, azon csodálkoztam, volna ha nem teszi. A tegnapi kép a telefonjában mindent elárult. Már jóval régebb óta teszi ezt, mint gondolhattam volna. Eddig nem is sejtettem, hogy amíg én mélyen alszom ő azt lefényképezi. Vajon milyen régi lehet az a kép? Mióta tekint többnek, mint a legjobb barátjának?
- Nem is tudom  – átvillan az agyamon, hogy milyen jó lenne ha megtörténne, bár még egyszer sem csináltam. De vele biztos, hogy mennyei lenne.
- Nem sietjük ezt el egy kicsit?  - szeretném ha akkor kerülne rá a sor, amikor már mindketten készen állunk rá. Szeretném, ha egyikünk sem bánná meg utána. Én mondjuk most is készen állok rá és kimondhatatlanul kívánom is. Minden porcikám vágyakozik utána, de ugyanakkor félek is.
- Úgy értem én örülnék neki, de ha te inkább várnál még vele, akkor azt is megértem  – nézek a szemeibe és még szorosabban magamhoz húzom.
- De úgy érzem neked sem lenne ellenedre  – érzem, hogy ő is megkívánt, de ez még nem jelent semmit. Mert én bármeddig képes vagyok rá várni, már nem számít semmi csak az, hogy ő az enyém.
- Jó ötlet, ki se keljünk az ágyból  – örökké így tudnék maradni mellette. Nem válaszolok azonnal a kérdésére, csak nézem őt szótlanul. Megfogom az arcát és újra magamhoz húzom, egy csókkal adom meg a választ. Egész életemben ezeket az ajkakat szeretném az enyémeken érezni. Rajta kívül nekem nem kell semmi más. Remélem ezt már ő is tudja és ami kettőnk között van az örökké fog tartani.


 




Vissza az elejére Go down


I am
Ajánlott tartalom



Sorin x Bandi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorin x Bandi   Sorin x Bandi Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sorin x Bandi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kovács Sorin
» Sorin & Ákos
» Pszichológus kisasszony és Sorin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élj a mának :: Budapest :: Galamb József Kollégium :: Szobák-