Élj a mának


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Statisztika
Lányok ~ 41
Fiúk ~ 24
Diákok ~ 48
Tanárok ~ 12
Kívülállók ~ 6
Cserediákok ~ 5
Facebook csoport
Legutóbbi témák
» Colors of Seattle
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:08 pm

» Harcra fel!
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Icon_minitimeby Vendég Szomb. Okt. 15, 2016 8:14 pm

» Avatárfoglaló
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:07 pm

» Elkészültem
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:03 pm

» Szabó Éva elötörije
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 12:11 am

» iZombie frpg
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Icon_minitimeby Vendég Hétf. Júl. 04, 2016 10:06 am

» Obsession FRPG
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Icon_minitimeby Orczy Ludovika Szomb. Júl. 02, 2016 7:49 am

» Chicago FRPG
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Icon_minitimeby Rentai Renáta Csüt. Jún. 16, 2016 7:22 am

» Nagy Zsolt
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Icon_minitimeby Nagy Zsolt Pént. Május 20, 2016 5:29 pm

Top posters
Horváth Noel
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_lcapMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Voting_barMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_rcap 
Lechoslaw Walkowicz
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_lcapMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Voting_barMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_rcap 
Nagy Léda Odett
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_lcapMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Voting_barMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_rcap 
Palásti Róza
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_lcapMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Voting_barMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_rcap 
Antai-Kelemen Cortez
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_lcapMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Voting_barMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_rcap 
Rentai Renáta
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_lcapMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Voting_barMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_rcap 
Egri Gábor
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_lcapMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Voting_barMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_rcap 
Katona Bence
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_lcapMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Voting_barMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_rcap 
Podlovics Madlén Édua
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_lcapMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Voting_barMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_rcap 
Molnár Rózsa
Markovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_lcapMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Voting_barMarkovics Eszter~ Just call me Effi! Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Vas. Márc. 13, 2016 8:18 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Markovics Eszter~ Just call me Effi!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Markovics Eszter
I am
Markovics Eszter



Markovics Eszter~ Just call me Effi! Empty
TémanyitásTárgy: Markovics Eszter~ Just call me Effi!   Markovics Eszter~ Just call me Effi! Icon_minitimeKedd Május 10, 2016 11:00 pm



Hello, my name is
Markovics Eszter Alinda
KOR

17 év
CSOPORT

10 B.
PLAY BY

Freya Mavor
TULAJDONSÁGOK

Vannak rendkívül fontos tulajdonságok, amiket illetően hasznos tájékozódni, amennyiben valaki valamiféle kapcsolatot próbál létesíteni szerény személyemmel. Ez most egy nagyon szépen megszerkesztett mondat vagy legalábbis szerettem volna, ha az lesz. Kezdjük is itt!

Szofisztikált: Meglehetősen kifinomult vagyok az időm nagy részében. Szeretek olvasni és nagyon szeretem műveltnek gondolni magam és időnként ezt még fitogtatom is. Nálam van facilitás,adhéziós kötés,revízió,problematikus és amit még a szinonimaszótárból hozzá tudsz képzelni. Előszeretettel használok olyan szavakat, kifejezéseket, utalásokat, amiket valószínűleg a kortársaim gyakran nem értenek, ha csak nem készültek fel direkt belőlem. Érdekel a biológia és az irodalom ezért rendszeresen osztok meg random információkat az emberekkel ezekben a témakörökben.
Nyilván van kivétel, fogalmazzunk úgy, hogy be-becsúszik egy-két baszdmeg.

Laza: Olyan laza vagyok majd szétesem! Inkább csak olyan lazának látszom, így tulajdonképpen, aki jól ismer tudhatja, hogy folyamatosan feszülök valami miatt és éppen ezt próbálom az állandó közömbösségemmel palástolni. Fordított pszichológia meg ilyenek, rémlik? Egyébként egy rakat dolog tényleg nem hat meg. Nem szeretem sem az életet, sem önmagamat komolyan venni, a legjobb, ha nincs semmi para, nem?

Ironikus: Javaslom, hogy aki nem érti vagy nem szereti az iróniát ne kezdjen velem. Komolyan! Még beszélgetni sem! Nagyjából minden mondatomba jut egy kis irónia, emellett pedig eléggé szeretek szurkálódni és gyakran nem veszem észre, ha túl messzire megyek. Van bennem némi egészségtelen rosszindulat és ezen így próbálok finomítani több-kevesebb sikerrel. Azt hiszem ezzel végtére is nagy baj nincs, mindenki jobban röhög a másik baján, mint a sajátján, legalábbis remélem, hogy nem csak én.

Cserfes: Nemigen áll be a szám. Ez tény, mindenki tudja, még az is, akivel csak felületes ismeretséget ápolok. Szeretem hallgatni a saját hangomat és szeretem kimondani,amit gondolok, akkor is, ha ennek épp nincs legitimitása. Egyébként, ha nagyon nagy szükség van rá képes vagyok befogni, bár csak néhány percig és elé keserves képet szoktam vágni hozzá. Viccen kívül nyilván vannak pillanatok, amikor még én sem pofázom, ilyen esetekben viszont irtó beszédes az általam generált csend is.


ÉLETEM TÖRTÉNETE


Háromnegyed órán keresztül metróztam. Háromnegyed óra! Nagyon utálom a metrót, nem is egészséges ennyi időt eltölteni a föld alatt, nem vagyok én vakond! Ezekután pedig még egy jó negyedórát tévelygek mielőtt megtalálnám a házat, sosem fogom megtanulni a pontos útvonalat, bár ha az imádnivaló lakók folytatják a vándorcigány életmódjukat erre nem is lesz szükség.
Az ajtó nyitva, ahogy az lenni szokott. És ezeket még mindig nem rabolták ki? Mocskos mázlisták! Az előtérben leveszem a cipőm és a lehető leghangosabban köszönök.
-Csá Tóték, hogy megy a dobozolás?
Gondolatban vállonveregetem magam a csinos irodalmi utalás, nincs sok időm örülni a zsenimnek, mert Tamara már rohan is kifelé, hogy megölelgessen.
-Effi, annyira jó, hogy ideértél!-motyogja a hajamba, miközben minden levegőt kiszorít a tüdőmből.
-Én is...örülök a...szerencsének-nyögöm ki nagy nehezen, majd miután kikerültem az életveszély állapotából széles mosolyt villantok.
-Nekem rohannom kell, légyszíves hass oda, hogy Marci elkezdje összeszedni magát- a legjobb barátnőm édesanyja ezt a mondatot szerintem nagyjából egy másodperc alatt mondta ki legalább száz kilométerperórával, ami azért elég aggasztó. Elköszönni sincs időm, hisz Tamara már rohan is tova tűsarkain miután mégegyszer  alaposan kilapította a mellkasom. Mielőtt a nappali felé venném az irányt még lélegzem néhány mélyet, hogy némi oxigén kerülhessen agyamba, majd már ordítok is, ahogyan szoktam.
-Marcello!
Valahogy amikor meglátom a legjobb barátom a kanapén fetrengeni valami rettenetes darabolós horrort nézve kezdem úgy érezni, hogy nem fogja osztani a kitörő örömömet azzal kapcsolatban, hogy itt vagyok. Azért én próbálkozom,lekuporodom a szőnyegre, hogy az arcunk ugyanabban a magasságban legyen majd cuppanós puszit nyomok az arcára. Marci csak morog és morózusan bámul rám, láthatóan nem dobja fel, hogy már megint költözködniük kell.
-Hé moody,pakolnunk kéne- kezdem finoman a győzködést,miközben mosolyszerű fintor játszik a szám szélén. Nagyon utálom, mikor  a hozzám legközelebb álló ember ilyen, majdhogynem katatón állapotba kerül, az pedig csak ront a lelkiállapotomon, hogy ha megszakadok sem tudok neki segíteni. Na jó…ha a fizikai részét nézem, akkor természetesen tudok, megfoghatom például a ruháit belehajtogathatom őket az egyik bőröndbe, vagy bedobozolhatom a könyveit ABC sorrendben, de ettől ő semmivel sem fogja jobban érezni magát.
-Hagyjál ezzel  a szarsággal!
Az arca megkeményedik, a hangja pedig olyan indulatokkal van tele, amiktől reflexszerűen hátrébb csúszom nehogy  a benne lakozó tűzokádó fenevad megperzselhessen.
-Nem idegelni akarlak-mondom, miközben a körmeimet nézegetem és próbálok minél közömbösebb arcot vágni-de anyukád azt mondta…

-Most nem akarok ezzel foglalkozni-vág azonnal a szavamba, mire felhúzom a szemöldököm. Ez azért kicsit sok! Értem én, hogy minden baja van a világon és most úgy érzi még az ózonlyuk is csak azért tágul, hogy neki rossz legyen, de ez még mindig nem ok arra, hogy velem legyen akkora furuglya paraszt állat.
-Az rohadt jó, kisherceg-húzom el a számat és a hangomban érzékelhetővé válik az idiótáknak szánt gúnyos felhang- akkor mi a franccal akarsz foglalkozni?
Marci arca enyhül, ahogy észreveszi mennyire bánt és dühít a viselkedése, szeretem ezt az arckifejezést, kissé olyan, mintha egy dacos gyerekét  kereszteznéd egy bűnbánó kölyökkutya pofijával. Nincs mit tennem, ez valahogy mindig meglágyítja aszott kis szívemet.
-Mi lenne, ha ide ülnél és csak…csak lennénk, ahogy szoktunk-tornázza magát ülő helyzetbe, majd lélekrengető mosollyal paskolja meg a maga mellett keletkezett helyet a fekete bőrkanapén.  Miért is mondjak ellent? Így hát elfogadom a javaslatot és Marcihoz bújok, miközben az egyik semmire sem jó mellékszereplőt szétcincálják a zombik. Ez tulajdonképpen jó így, együtt vagyunk, közel egymáshoz, ahogy én azt annyira szeretem. Itt már csak az a probléma, hogy én teljesen mást szeretek ezekben a pillanatokban, mint Marci. Az élet szomorú, nemde?



Vissza az elejére Go down

Admin

Rentai Renáta
I am
Rentai Renáta



Markovics Eszter~ Just call me Effi! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markovics Eszter~ Just call me Effi!   Markovics Eszter~ Just call me Effi! Icon_minitimePént. Május 13, 2016 8:02 am

 

Légy üdvözölve

Szia Effi! Very Happy
Nos először is kezdeném azzal, hogy a karakter jellemzése nagyon jól sikerült, még szerencse, hogy értettem azokat a szavakat amikkel jellemezted Very Happy Az előtörténetet is jól megírtad és élvezet volt olvasni, szívesen folytattam volna, de sajnos az előtörténet egyszer véget ér Very Happy A karakterlapodat is szépen kitöltötted, hibát nem leltem, elfogadlak! Very Happy Köszöntelek köztünk! Very Happy Wink

Vissza az elejére Go down
 

Markovics Eszter~ Just call me Effi!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Effi & Reni - Gyorsan rájöttél

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élj a mának :: Karakterek :: Bejutottak-