Élj a mának


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Statisztika
Lányok ~ 41
Fiúk ~ 24
Diákok ~ 48
Tanárok ~ 12
Kívülállók ~ 6
Cserediákok ~ 5
Facebook csoport
Legutóbbi témák
» Colors of Seattle
Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:08 pm

» Harcra fel!
Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeby Vendég Szomb. Okt. 15, 2016 8:14 pm

» Avatárfoglaló
Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:07 pm

» Elkészültem
Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:03 pm

» Szabó Éva elötörije
Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 12:11 am

» iZombie frpg
Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeby Vendég Hétf. Júl. 04, 2016 10:06 am

» Obsession FRPG
Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeby Orczy Ludovika Szomb. Júl. 02, 2016 7:49 am

» Chicago FRPG
Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeby Rentai Renáta Csüt. Jún. 16, 2016 7:22 am

» Nagy Zsolt
Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeby Nagy Zsolt Pént. Május 20, 2016 5:29 pm

Top posters
Horváth Noel
Hanna & Ákos -- Első randi Vote_lcapHanna & Ákos -- Első randi Voting_barHanna & Ákos -- Első randi Vote_rcap 
Lechoslaw Walkowicz
Hanna & Ákos -- Első randi Vote_lcapHanna & Ákos -- Első randi Voting_barHanna & Ákos -- Első randi Vote_rcap 
Nagy Léda Odett
Hanna & Ákos -- Első randi Vote_lcapHanna & Ákos -- Első randi Voting_barHanna & Ákos -- Első randi Vote_rcap 
Palásti Róza
Hanna & Ákos -- Első randi Vote_lcapHanna & Ákos -- Első randi Voting_barHanna & Ákos -- Első randi Vote_rcap 
Antai-Kelemen Cortez
Hanna & Ákos -- Első randi Vote_lcapHanna & Ákos -- Első randi Voting_barHanna & Ákos -- Első randi Vote_rcap 
Rentai Renáta
Hanna & Ákos -- Első randi Vote_lcapHanna & Ákos -- Első randi Voting_barHanna & Ákos -- Első randi Vote_rcap 
Egri Gábor
Hanna & Ákos -- Első randi Vote_lcapHanna & Ákos -- Első randi Voting_barHanna & Ákos -- Első randi Vote_rcap 
Katona Bence
Hanna & Ákos -- Első randi Vote_lcapHanna & Ákos -- Első randi Voting_barHanna & Ákos -- Első randi Vote_rcap 
Podlovics Madlén Édua
Hanna & Ákos -- Első randi Vote_lcapHanna & Ákos -- Első randi Voting_barHanna & Ákos -- Első randi Vote_rcap 
Molnár Rózsa
Hanna & Ákos -- Első randi Vote_lcapHanna & Ákos -- Első randi Voting_barHanna & Ákos -- Első randi Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Vas. Márc. 13, 2016 8:18 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hanna & Ákos -- Első randi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Kassai Ákos
I am
Kassai Ákos



Hanna & Ákos -- Első randi Empty
TémanyitásTárgy: Hanna & Ákos -- Első randi   Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2016 8:46 pm



Hanna& Ákos

első randi


Már egy óra volt! Még sehol sem jártam. Egy szál boxerben rohangáltam a kollégiumi szobám közepén.
- Nyugodj le haver. Úgy viselkedsz, mint akinek ez lesz az első randija élete nagy szerelmével. - forgatta a szemet Roland.
- Mivel ez lesz az első randim életem nagy szerelmével! - idegesen morogtam rá.
- Nyugi, inkább készülődj, mert elkésel. - mondta nyugodtan. Hogy tud nyugodt lenni?
- Készülődnék, ha meglenne a tusfürdőm. Nem mehetek büdösen! - kidobáltam a ruháimat a szekrényemből, hátha ott a tusfürdő.
- Ja...az nálam maradt, bocsi. - előkotorta a táskájából és odadobta nekem.
- Esküszöm, hogy ha hazaérek akkor agyonverlek. Már egy órája ezt keresem. - még mindig ideges voltam, de ez természetesen nem volt igaz. Úgy sem verem agyon, mert jó haverok vagyunk. Max kap egy-két gyomrost. Gyorsan letisztálkodtam és még meg is borotválkoztam körülbelül egy óra alatt. Még gyorsan megigazítottam a hajamat és visszarohantam a szobámba. Megálltam a nyitott ruhásszekrényem előtt. A következő nagy kérdés, hogy mit vegyek fel. 10 percen át turkáltam a holmijaim között míg végül egy fekete inget és egy sötét színű nadrágot vettem ki. Gyorsan magamra húztam ezeket. Megálltam a tükör előtt. Jó lesz ez így? Ez biztos nem fog tetszeni neki. Nagyon gáz. Várjunk csak! Még előkotortam egy szürke nyakkendőt vagy minek hívják azt és a nyakamba raktam. Így már szuper. Jaj még a cipő! A szürke utcai cipőmet vettem fel és megálltam Roli előtt.
- Na, hogy nézek ki? - mosolyogtam.
- Mint egy bohóc. -  röhögött.
- Basszus! - egy mozdulattal kigomboltam az inget és már húztam is le magamról.
- Csak vicc volt. Tökéletes leszel így. - nyugtatgatott.
- Tuti? Nem akarok beégni. - közben elővettem a parfümömet és befújtam magam, hogy jó illatom legyen.
- Persze csak menj már. - szó szerint kitolt a szobából. Lementem a kocsimhoz és beszálltam. Nyugi Ákos, minden szuper lesz. Próbáltam nyugtatni magam mielőtt beindítottam a motort. Meg sem álltam a kocsival Hanna házáig. A ház előtt megálltam és ott vártam a lányra.


Remélem tetszik :3 -- Ruha -- 327 -- ©

Vissza az elejére Go down


Dóczi Hanna
I am
Dóczi Hanna



Hanna & Ákos -- Első randi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanna & Ákos -- Első randi   Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimePént. Ápr. 01, 2016 6:38 pm

+ to ákos

Az egész délelőtt izgalmakkal telt el és alig vártam már, hogy délután legyen. Anya reggel 10-kor húzott ki az ágyból azzal mentegetőzve, hogy nélkülem olyan üresnek tűnik a reggeliző asztal, ha két fiúval kell megosztania. Ilyenkor mindig kirekesztik a beszélgetésből, mert apa és Peti szeretnek az autókról beszélgetni, főleg azért, mert a bátyám iszonyúan szeretne egy újat végre. Ehhez viszont szüksége van az apám támogatására, ezt pedig talpnyalással tudja elérni.
Reggeli után egyből felrobogtam a szobámba, hogy kiválasszam a ruhát, amivel szeretném elbűvölni a randi partneremet, majd miután gondosan kiválogattam megkértem anyát, hogy menjen át rajta a vasalóval míg én kiporszívóztam. Ahogy az idő egyre inkább telt annál nagyobb pillangók kerültek gyomromban, egyre türelmetlenebb és izgatottabb lettem. Valamiért még féltem is ettől az egésztől, azon gondolkodtam, mi lesz, ha nem fog kedvelni?
Bár nem értem miért pattogtam ezen hiszen nem volt semmi különleges, ha nem jönne össze akkor sem lesz vége a világnak, csak ciki lesz az osztályban találkozni, de megoldom. A megbeszélt időpont előtt készültem el, és az ablak takarásában állva vártam, hogy megérkezzen lovagom a négykerekű lovon.
- Ha bármi van akkor hívj nyugodtan, nem ígérem, hogy érted megyek de legalább kiröhöghetlek. – jött oda hozzám Peti, hogy egy szerencse barackkal elrontsa hajamat.
- Ne már Petii, miért vagy ekkora tuskó? – boxoltam bele vállába a kelleténél picit erősebben, majd a fürdőbe szaladtam, hogy pár másodperc alatt sikerüljön újra normális alakba szedni hajzuhatagomat. Épp mikor befejeztem füttyentette el magát a bátyám, miszerint a randi partnerem megérkezett és autóval van.
Anya erre felkapta a fejét és kérdőn pillantott rám, majd nyugtatásképp két puszit nyomtam arcára és elköszöntem. Az ajtóból hamar kislisszoltam nehogy utánam jöjjön minden lében kanál testvérem, miután be is zártam közelebb merészkedtem Ákoshoz.
- Szia. Szép autó. – köszöntem rá kedvesen, és ha engedte akkor közelebb menve két puszit nyomtam arca két oldalára. – Merre fog elvinni minket a modern ló? – érdeklődtem, hiszen apa azt mondta, hogy ha autóval jön akkor picit kérdezgessek róla is. Bár nem értettem miért. – Hogy vagy? Bevallom én nagyon izgultam egész nap, sőt még most is. – vallottam be pirulva, a kezemre sandítva.

Vissza az elejére Go down


Kassai Ákos
I am
Kassai Ákos



Hanna & Ákos -- Első randi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanna & Ákos -- Első randi   Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeSzomb. Ápr. 16, 2016 9:46 pm



Hanna& Ákos

első randi


Sosem izgultam még ennyire, mint ezen a napon. Régen randiztam már, sőt talán nem is volt még ilyen igazi randim. Sokáig gondolkodtam, hogy hova kéne mennünk. Végül Roland mondta, hogy vigyem el valami romantikus filmre, mert hogy a csajok azt imádják. Szerintem még sosem voltam romantikus filmen moziban, szóval nem tudom milyen lesz. Roli azt is mondta, hogy szörnyű lesz, de ki kell bírnom Hanna miatt. Le is foglaltam a legjobb helyre, valami jó nyálas filmre. Remélem élvezni fogja. Általában este szoktak moziba menni, de úgy gondoltam, hogy így sokkal jobb, mert majd miután vége elmegyünk egy kicsit sétálni és később meg meghívom enni valahova. Jó tervnek tűnt reméltem, hogy be is fog válni. Nem mondtam el neki előre a tervem, mert így sokkal hatásosabb lesz. Megálltam a házuk előtt a kocsimmal és szorongattam a kormányt. Nagyon izgultam már.
- De nem annyira, mint te. - csúszott ki a számon, amint megláttam. Amint eljutott a tudatomig, hogy mit mondtam, egyből elpirultam és a tarkómat kezdtem vakarni zavaromban.
- Amúgy szia. - kuncogtam, de még mindig vörös volt a fejem. A francba, annyira gáz vagyok!
- Majd meglátod. - rámosolyogtam. Nem akartam még elárulni neki, hogy mi az úti célunk. Közben ráléptem óvatosan a gázra és elindultunk.
- Én is nagyon izgultam. Nézd! - megfogtam a kezét és a szívemre raktam, hogy érezze, milyen hevesen ver még most is.
- Még ezt a szar nyakkendőt is magamra vettem. - nevetve néztem a szürke csokornyakkendőmre, amit nem tudom minek vettem fel.


Remélem tetszik :3 -- Ruha -- 327 -- ©

Vissza az elejére Go down


Dóczi Hanna
I am
Dóczi Hanna



Hanna & Ákos -- Első randi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanna & Ákos -- Első randi   Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2016 8:29 pm

+ to ákos

Emlékszem az első alkalomra mikor Peti ment el randizni az egyik osztálytársnőjével és én végig körülugráltam, meg cukkoltam, amiért ma este csókolózni fog vele. Anya próbált leszerelni róla, de nem sikerült egészen addig míg el nem érkezett az idő ahhoz, hogy felpattanjon a bringájára és a lány elébe menjen, ha nem akarták lekésni a mozit. Nos, akkor gusztustalannak tűnt az, hogy két ember csókolózik, de mostanra elértem arra a szintre, hogy várjam ennek a dolognak a megtörténését ezen az estén.
Vártam a percet, ugyanakkor rettegtem is tőle azért, mert még nem sokszor voltam randizni, ráadásul Ákos még az osztálytársam is így egész végig azon járt az eszem, hogy milyen lesz mikor már nem csak úgy vagyunk az osztályban, mint két osztálytárs, hanem mint partner is. Vajon sikerülne a dolog? Igazából annyit hallani, hogy az ilyenek eltűnnek a süllyesztőben, néha pedig örökké együtt maradnak.
- Köszönöm szépen a bókot. – pirultam bele én is szavaiba. Gondoltam arra, hogy elengedem a fülem mellett vagy olyan leszek, mint a legtöbb lány, akik erre azt mondják, hogy nem is igaz. De nem, én nem olyan vagyok és ha már ezt mondta, akkor illedelmesen meg is kell köszönnöm.
- Akkor annyit árulj el nekem, hogy alkalomhoz illően öltöztem? Mert most még van alkalmam átöltözni… - kíváncsiskodtam azért, hogy megkapjam a választ. Nem szeretnék túlöltözöttnek tűnni, ha mondjuk egy deszkás parkba mennénk, se alulöltözöttnek, ha egy puccos étterembe. Mondjuk az ő öltözéke sem arról uralkodik, hogy valami nagyon nagy helyre mennénk. Ez pedig megnyugtat, mindig is feszélyeztek az ilyen jellegű helyek.
Bekötöttem magam miközben rálépett a gázra, éreztem, ahogy meggördül alattunk a kerekek és hátradőltem a székemben. Zavarba jöttem mikor a kezemet a szívéhez tette, éreztem, ahogyan kalapál a testrésze.
- Pedig nem kellett volna, biztosan jól fog jönni ez a kiruccanás. Hallottam, hogy a Margit szigeten érdekes kivilágított helyek lesznek. Esetleg később elmehetünk arra is. – hoztam fel az ötletet, amit még a reggel olvastam a Facebookon. Igen, még erre is volt időm.
– Szerintem nagyon jól áll neked. – dicsértem meg a nyakkendőjét, ami valóban tetszett.
- És amúgy milyen napod volt?
Vissza az elejére Go down


Kassai Ákos
I am
Kassai Ákos



Hanna & Ákos -- Első randi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanna & Ákos -- Első randi   Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 10:54 pm



Hanna& Ákos

első randi


Olyan aranyos mikor elpirul. És hogy az én bókomtól pirult el...hát az elképesztő. Imádom a lányt, teljesen belezúgtam. Reméltem, hogy nem rontom el az egészet.
- Persze, nagyon jól áll az a ruha. - csúszott ki ismét egy bók a számon. Ha már randin vagyok akkor bókoljak nem? Lehet, hogy ez már sok lesz? Tuti el fogom szúrni.
- Benne vagyok. - rámosolyogtam. Végül is a mozi után lesz időnk a kajálásig. Elmegyünk sétálni a Margit szigetre és utána eszünk. Jó tervnek tűnt.
- Tényleg jó? Köszönöm. - még mindig vörös volt a fejem. Miért vagyok ilyen nyomi?? A többi srác miért tud vagány lenni? Tök gáz vagyok.
- Olyan izgulós. - nevettem ismét. Közben megérkeztünk a mozihoz.
- Itt is lennénk. - kiszálltam a kocsiból és átrohantam a másik oldalra, hogy kinyissam neki az ajtót.
- Gyere! - picit elmosolyodva felé nyújtottam a kezemet. Elvégre már nem durva egymás kezét fogni nem? Ha nem akarja megfogni a kezem akkor nem csinálok belőle nagy dolgot, de ha megfogta akkor kézen fogva mentem el vele a jegyátvevő helyre és átvettem a két mozijegyet. Utána a popcornos részre vetettem az irányt.
- Egy páros menü megfelel? - néztem rá még mindig mosolyogva. Nem bírom ki mosolygás nélkül mellette.
- Amúgy remélem szereted a romantikus filmeket. - néztem rá aggódva, mert mi van ha nem szereti? Akkor elrontottam az egészet. Olyan béna vagyok! Meg kellett volna kérdeznem előtte.

Remélem tetszik :3 -- Ruha -- 327 -- ©

Vissza az elejére Go down


Dóczi Hanna
I am
Dóczi Hanna



Hanna & Ákos -- Első randi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanna & Ákos -- Első randi   Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2016 12:22 pm

+ to ákos

Nagyon örültem annak, hogy Ákos elhívott randizni, bár bevallom kételyeim voltak hiszen mi lesz, akkor ha nem fog jól elsülni a mai kiruccanás. Akaratlanul is rémképek tárulnak elém, ráadásul Peti is bogarat ültetett a fejembe, hogy az első randin eldől a kapcsolatunk további kimenetele. Szóval… rettenetesen izgulok az estétől.
- Köszi. Azt hittem, hogy túlöltözött leszek, de így már nem érzem rosszul magam. Peti meg is jegyezte, hogy bálba készülök-e. Bolond volt ma szegény. – a bókja felpezsdítette a szívverésemet, és jól esett, hogy ilyenekkel próbálkozik, bár látom rajta, hogy ő is feszélyezve van ettől. Talán a sokadik randink már jobban fog eltelni. No para.
A Margitszigetes ötletem elnyerte a tetszését, ami magabiztosságot kölcsönzött számomra, hiszen eddig nem tudtam mit fogunk csinálni, noha most sem tudom, de legalább van némi sejtésem a dologról. A sziget meglátogatása benne van, tehát egyet már tudok, nem?
- Komolyan. Mindig is mókásaknak találtam ezeket a csokornyakkendőket. –a testvérem alapból lázong, nem akar ilyenekkel foglalkozni, hiszen szerinte ezek fölösleges viszontagságok, melyekkel az ember nem tudja kifejezni személyiségét csak egy skatulyába rakja magát. De azzal, hogy nem hord némiképpen így is belehelyezi magát néhány korlátok közé. Mindegy… nem értem én őt.
Amikor megérkeztünk a moziba keserédes érzés kezdet el kavarogni bennem, mert ezen a csodaszép napon nem szívesen ültem volna be egy sötét terembe, hanem inkább sétáltam volna valamerre egy fagyival. Másrészt az, hogy gondolt erre megmosolyogtat és, amikor a pénztárhoz odaérve láttam micsoda filmre vett jegyet még nagyobb lett mosolyom. Gondoskodott arról, hogy olyan filmet nézzünk, ami engem érdekelhet és számára érdektelen, csak azért hogy kedveskedjen. Hát nem aranyos?
- Természetesen. Úgyse tudnék egyedül megenni egy közepes popconrt se. Én Spritetal szeretném, na és te? – fordultam fel, néha néha lepillantva az összefont kezünkre. Olyan fura valakibe kapaszkodni, érezni a másiknak az izzadó tenyerét, de igazából… Jó érzés. Jó így szemlélni a világot.
- Szeretem őket. De nem szükséges ilyeneket néznünk, nem csak ebből áll a női lét. Például a Marvel filmeket egyszerűen imádom. Arra bármikor szívesen beülök, de erre is. Terveztem már, hogy megnézem. – nyugtattam meg mosolyogva majd egy puszit adtam arcára. – A testvéred merre van?
Vissza az elejére Go down


I am
Ajánlott tartalom



Hanna & Ákos -- Első randi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanna & Ákos -- Első randi   Hanna & Ákos -- Első randi Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hanna & Ákos -- Első randi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gábor & Mira - Első találkozás (A és B)
» Milla & Cortez - első találkozás
» Dóczi Hanna
» Lech & Hanna - Szent Gellért tér
» Kassai Ákos

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élj a mának :: Budapest :: Külváros-