Élj a mának


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Statisztika
Lányok ~ 41
Fiúk ~ 24
Diákok ~ 48
Tanárok ~ 12
Kívülállók ~ 6
Cserediákok ~ 5
Facebook csoport
Legutóbbi témák
» Colors of Seattle
Ben és Léda Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:08 pm

» Harcra fel!
Ben és Léda Icon_minitimeby Vendég Szomb. Okt. 15, 2016 8:14 pm

» Avatárfoglaló
Ben és Léda Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:07 pm

» Elkészültem
Ben és Léda Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:03 pm

» Szabó Éva elötörije
Ben és Léda Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 12:11 am

» iZombie frpg
Ben és Léda Icon_minitimeby Vendég Hétf. Júl. 04, 2016 10:06 am

» Obsession FRPG
Ben és Léda Icon_minitimeby Orczy Ludovika Szomb. Júl. 02, 2016 7:49 am

» Chicago FRPG
Ben és Léda Icon_minitimeby Rentai Renáta Csüt. Jún. 16, 2016 7:22 am

» Nagy Zsolt
Ben és Léda Icon_minitimeby Nagy Zsolt Pént. Május 20, 2016 5:29 pm

Top posters
Horváth Noel
Ben és Léda Vote_lcapBen és Léda Voting_barBen és Léda Vote_rcap 
Lechoslaw Walkowicz
Ben és Léda Vote_lcapBen és Léda Voting_barBen és Léda Vote_rcap 
Nagy Léda Odett
Ben és Léda Vote_lcapBen és Léda Voting_barBen és Léda Vote_rcap 
Palásti Róza
Ben és Léda Vote_lcapBen és Léda Voting_barBen és Léda Vote_rcap 
Antai-Kelemen Cortez
Ben és Léda Vote_lcapBen és Léda Voting_barBen és Léda Vote_rcap 
Rentai Renáta
Ben és Léda Vote_lcapBen és Léda Voting_barBen és Léda Vote_rcap 
Egri Gábor
Ben és Léda Vote_lcapBen és Léda Voting_barBen és Léda Vote_rcap 
Katona Bence
Ben és Léda Vote_lcapBen és Léda Voting_barBen és Léda Vote_rcap 
Podlovics Madlén Édua
Ben és Léda Vote_lcapBen és Léda Voting_barBen és Léda Vote_rcap 
Molnár Rózsa
Ben és Léda Vote_lcapBen és Léda Voting_barBen és Léda Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Vas. Márc. 13, 2016 8:18 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ben és Léda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Nagy Léda Odett
I am
Nagy Léda Odett



Ben és Léda Empty
TémanyitásTárgy: Ben és Léda   Ben és Léda Icon_minitimePént. Márc. 25, 2016 9:58 am

Ben & Léda

Ha nem keresed a kalandot, a kaland magától megtalál.  


Nem szeretek a középpontban lenni, ha tehetem inkább meghúzódom a háttérben. Amihez hozzásegít, hogy egyáltalán nem vagyok egy feltűnő jelenség. Sőt még csak nem is sminkelem magam. Kaliforniában anya néha rakott rám egy kis szemhéjpúdert amikor a barátnőimmel összegyűltünk egy csajos estére egyikünknél. Viszont ma van az első nap, hogy kezembe vettem a korrektort, szemceruzát és szempillaspirált. De nagyon óvatosan bánok vele, még túl szokatlan az egész. Nem akarok úgy kinézni, mint egy vásári majom.
Szombat van és nincs iskola, így mára azt terveztem, hogy elmegyek egyet csatangolni a városba. Sajnos a csajok nem értek rá, mindenkinek akadt valami elintéznivalója. Vannak akik tanulnak, mert közeledik az év vége és nagyon össze kell szedniük magukat ahhoz, hogy ne bukjanak meg. Mások lovagolni mentek és vannak akik a szüleikkel töltik a napot.
Pechemre a mai táncórám is elmaradt így teljesen felszabadult egy napom. Egyelőre fogalmam sincs merre fog vinni az utam de valahol majd csak kilyukadok.
Vállamon a kis táskámmal, kezemben a telómmal kilépek az utcára és elindulok. Sétálás közben végig a mobilomat pötyögtetem. Tinával beszélgetek, aki még azok után is, hogy hazaköltöztem a legjobb barátnőm maradt. Pokolian hiányzik és alig várom már a nyári szünetet, hogy végre Kaliforniában legyek és találkozhassunk. Milyen rég volt már amikor ott ültünk a mekiben és arról ábrándoztunk, hogy egyszer értünk is eljön a szőke hercegünk. Tinának bejött, nem sokkal azután, hogy eljöttem találkozott egy sráccal. Tündérmesébe illő a történetük. Hamar egymásba szerettek és azóta is elválaszthatatlanok, sosem veszekednek és mindent megtudnak beszélni.
Teljesen belemerülök az egyik üzenetembe és ahogy befordulok a sarkon nekiütközök valakinek.
- Öhm... bocsi – nézek fel rá.

Remélem tetszik. ☼  Kredit

Vissza az elejére Go down


Katona Bence
I am
Katona Bence



Ben és Léda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben és Léda   Ben és Léda Icon_minitimePént. Márc. 25, 2016 10:40 am

Léda & Ben

Belvárosi ruhavásárlás

Ma végre szombat van. Az este buliba készülök, ezért ma egész nap csak lazán veszem a dolgokat. semmi nem terelheti el a figyelmem arról a sok nőről, és az alkoholról, amit meg fogok inni. Arra gondoltam, hogy nem veszek a kezembe könyvet. Kit érdekel, hogy hétfőn dolgozat lesz matematikából?! Egyébként is biztos vagyok abban, hogy mint mindig, tudni fogok most is a válaszokat a kérdésekre. Nem nagy szám pár egyenlet, csak a képletet kell tudni, az pedig már az órán egyértelmű volt.
Ahelyett, hogy ezen tőrném magam, most inkább elmegyek valami pólót nézni az esti buliba, habár nem igazán szeretek vásárolni. A vásárlás a nők sportja, ezt mindenki tudja, most mégis arra készülök, amit nem szeretek, és ez kicsit bosszantó. Az egyik üzletbe belépve azonnal elmegy a kedvem az egésztől. Az a sok méret és szín.... A jóból is megárt a sok. Majdnem odajött hozzám egy negyvenes nő, aki valószínűleg az eladó lehetett, de arra végképp nem volt szükségem, hogy tanácsokat adjon az öltözködésemmel kapcsolatban, és esetleg bepróbálkozzon egy strasszköves férfi ruhadarabbal. Inkább azonnal ki is fordultam, még mielőtt köszönésre nyitotta volna a száját.
Egy hamburgerező felé mentem. Enni mindig is szerettem, ez szerencsére mégsem látszott meg rajtam soha. Jó géneket örököltem, aminek leginkább anya volt az oka. Miután kifizettem a hamburgert, és bele is haraptam, elindultam egy pad felé. A ruhák ráérnek, miután teleettem magam.
Amint befordultam a sarkon a park felé, nekem jött valaki. Jóval alacsonyabb volt nálam, é én felvont szemöldökkel néztem le rá.
-Hm... -mordulok fel, majd felóhajtok, és hátrébb lépek.
-Semmi gond. -motyogom magam elé, ami kelletlenül hagyja el a szám.
-Hé, te nem a Szent Johanna Gimibe jársz? -kérdezem hirtelen, mert nagyon ismerős az arca valahonnan.


made by torie ♥
Vissza az elejére Go down


Nagy Léda Odett
I am
Nagy Léda Odett



Ben és Léda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben és Léda   Ben és Léda Icon_minitimePént. Márc. 25, 2016 11:24 am

Ben & Léda

Ha nem keresed a kalandot, a kaland magától megtalál.  


Tudtam, hogy semmi jót nem ígér a mai nap, mégse gondoltam volna, hogy ennyire peches leszek. Hogy lehettem ennyire béna, hogy belefutok valakibe, ráadásul nem is akárkibe, pont egy végzős srácba a gimiből. Mindig is csodálattal néztem a tizenkettedikes osztályokat. Ők annyira menők és lazák.
Pontosan tudom, hogy ki áll velem szemben. Annyiszor néztem már rá csodálattól csillogó szemeimmel, de eddig még csak észre se vett. Most pedig sikerült minden hozzá fűzött reményemet egy pillanat alatt romba dönteni a figyelmetlenségemmel. Az az átkozott mobil tehet mindenről
- De igen – felelem zavarodottan. Úristen! Hát mégis van remény? Ezek szerint már ő is észrevett a suliban. Vagy csak már többször is látott ott és ismerősnek tűnt neki az arcom. Ha reálisan közelítem meg akkor biztosan a második. Mégis mi olyan különleges bennem ami felkelthetné a figyelmét?
- Nagy Léda Odett vagyok, de te nyugodtan szólíts csak Lédának– vagy becézz ahogyan csak szeretnél. Teszem hozzá gondolatban miközben elmosolyodom. Remélem még nem rontottam el teljesen az esélyeimet, ha egyáltalán voltak. Biztosan nem véletlen, hogy pont ő van itt velem szemben. Lehet, hogy a sors akarta így, hogy végre közelebb kerülhessünk egymáshoz és megadja nekem azt amire vágyom. Bár mindig szőke hercegről ábrándoztam, arról még le is mondanék, ha helyette megkaphatnám őt. De elég az álmodozásból, ideje visszatérni a valóságba.
- Egyedül vagy? - nem Léda, biztos ott áll mellette a képzeletbeli barátja. Ekkora hülyeség mégis hogy csúszhatott ki a számon? Nem vagyok normális. Bár lehet, hogy a barátai bementek valamelyik üzletbe és őket várja.

Remélem tetszik. ☼  Kredit

Vissza az elejére Go down


Katona Bence
I am
Katona Bence



Ben és Léda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben és Léda   Ben és Léda Icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2016 8:01 pm

Léda & Ben

Belvárosi ruhavásárlás

Ha nem lenne lány, sokkal dühösebben reagáltam volna arra, hogy nekem jött. Legalább is biztosan odaszóltam volna neki valami megjegyzést.
A nőket leginkább kihasználtam testileg, és az érzelmeimet félre tettem velük szemben. A legtöbb ember azt gondolná, hogy emögött az áll, hogy valaki még a múltban teljesen összetört, és sírva borultam a párnáim közé, de ez egyáltalán nem volt így. A helyzet az volt, hogy nem akartam kapcsolatot senkivel, csakis a tömény szex és az élvezet kellett.
-Én Katona Bence vagyok, de mindenki csak Ben-nek szólít. -mutatkozom be neki én is, miközben biccentek felé.
-Igen. -válaszolom röviden, és mikor elmegy mellettem egy csinos 30-as nő, utána nézek. A lábai hosszúak, és kecsesek. Igazi bombázó.
Aztán megnézem az előttem álló lányt. Ő is szép, és biztosan a kilencedikes srácok odáig vannak érte. Olyan szemekkel néz, mint aki valami sztárt látott, én pedig ettől kicsit zavarba is esek, de ezt nem mutatom ki, csak állom a tekintetét.
-Este bulizni megyek. Emiatt jöttem ide, hátha találok valami jó ruhát, amit felvehetek. -teszem hozzá elgondolkodva.
-Csak közben megéheztem...
Elég hamar volt az a megéhezés. Ami azt illeti, amint betértem a ruha üzletbe, már fordultam is ki belőle az egyik gyors kajázó felé.


made by torie ♥


Vissza az elejére Go down


Nagy Léda Odett
I am
Nagy Léda Odett



Ben és Léda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben és Léda   Ben és Léda Icon_minitimeVas. Május 08, 2016 4:43 pm

Ben & Léda

Ha nem keresed a kalandot, a kaland magától megtalál.   div>


- Igen, tudom, hogy ki vagy   – mosolygok rá már jóval merészebben. Hogy ne tudnám, a helyes tizenkettedikeseket megjegyzem magamnak és ő kimondottan az. Bár már kezdem elfogadni, hogy az esélytelenek nyugalmával állok előtte, neki nem egy ilyen kislány kell, mint amilyen én vagyok. Semmit sem tudok neki megadni, abból amit szeretne. Sosem voltam fiúval, ő pedig biztosan a tapasztalt lányokat szereti. Akik úgy kelletik magukat előtte, ahogy én sose fogom. Így jártam. Nem nagy veszteség, hiszen nem is ismerem. Tudok róla ezt -azt, amit a suliban látok avagy hallok, de az igazán nem sok.
- Látom, te se vagy jobb a többi pasinál, ugyanolyan vagy, mint ők  – jelentem ki, miután a nő elment mellettünk. Nem tévedtem az előbb amikor az gondoltam, hogy őt is csak a férfiassága vezérli. Miért van az, hogy az összes korabeli pasi másra se tud gondolni csak arra? Miért nincs egyetlen normális fiú sem a mai világban? Akit más is érdekelne azon kívül ami a lábuk között van. Akivel jól lehet magunkat érezni, akinek van humora és lehet vele beszélgetni normális dolgokról. Akinek van saját véleménye.
- Azt látom  – nem látok nála semmiféle szatyrot vagy bármi mást ami arra utalna, hogy már végzett a bevásárlással.
- Akkor segítek, kifogásolhatatlan az ízlésem ruhák terén  – szeretek másoknak segíteni, főleg ha a divatról van szó. Közben pedig magamnak is vehetek néhány új göncöt. Veszélyes vagyok amikor beszabadulok az üzletekbe. Mindig egy halom ruhával térek haza, aminek a felét alig hordom, de jól mutat  gardróbomban.

Remélem tetszik. ☼  Kredit

Vissza az elejére Go down


I am
Ajánlott tartalom



Ben és Léda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben és Léda   Ben és Léda Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ben és Léda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Léda & Gábor
» Léda & Róza
» Viki és Léda
» Nagy Léda Odett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élj a mának :: Budapest :: Belváros-