Élj a mának


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Statisztika
Lányok ~ 41
Fiúk ~ 24
Diákok ~ 48
Tanárok ~ 12
Kívülállók ~ 6
Cserediákok ~ 5
Facebook csoport
Legutóbbi témák
» Colors of Seattle
Játékostárs kereső Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:08 pm

» Harcra fel!
Játékostárs kereső Icon_minitimeby Vendég Szomb. Okt. 15, 2016 8:14 pm

» Avatárfoglaló
Játékostárs kereső Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:07 pm

» Elkészültem
Játékostárs kereső Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:03 pm

» Szabó Éva elötörije
Játékostárs kereső Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 12:11 am

» iZombie frpg
Játékostárs kereső Icon_minitimeby Vendég Hétf. Júl. 04, 2016 10:06 am

» Obsession FRPG
Játékostárs kereső Icon_minitimeby Orczy Ludovika Szomb. Júl. 02, 2016 7:49 am

» Chicago FRPG
Játékostárs kereső Icon_minitimeby Rentai Renáta Csüt. Jún. 16, 2016 7:22 am

» Nagy Zsolt
Játékostárs kereső Icon_minitimeby Nagy Zsolt Pént. Május 20, 2016 5:29 pm

Top posters
Horváth Noel
Játékostárs kereső Vote_lcapJátékostárs kereső Voting_barJátékostárs kereső Vote_rcap 
Lechoslaw Walkowicz
Játékostárs kereső Vote_lcapJátékostárs kereső Voting_barJátékostárs kereső Vote_rcap 
Nagy Léda Odett
Játékostárs kereső Vote_lcapJátékostárs kereső Voting_barJátékostárs kereső Vote_rcap 
Palásti Róza
Játékostárs kereső Vote_lcapJátékostárs kereső Voting_barJátékostárs kereső Vote_rcap 
Antai-Kelemen Cortez
Játékostárs kereső Vote_lcapJátékostárs kereső Voting_barJátékostárs kereső Vote_rcap 
Rentai Renáta
Játékostárs kereső Vote_lcapJátékostárs kereső Voting_barJátékostárs kereső Vote_rcap 
Egri Gábor
Játékostárs kereső Vote_lcapJátékostárs kereső Voting_barJátékostárs kereső Vote_rcap 
Katona Bence
Játékostárs kereső Vote_lcapJátékostárs kereső Voting_barJátékostárs kereső Vote_rcap 
Podlovics Madlén Édua
Játékostárs kereső Vote_lcapJátékostárs kereső Voting_barJátékostárs kereső Vote_rcap 
Molnár Rózsa
Játékostárs kereső Vote_lcapJátékostárs kereső Voting_barJátékostárs kereső Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Vas. Márc. 13, 2016 8:18 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játékostárs kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

Admin

Antai-Kelemen Cortez
I am
Antai-Kelemen Cortez



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Nov. 15, 2015 10:33 am

 

Játékostárs kereső

Hello-bello Very Happy Ha nincsen kivel játszanod csak írj ide és valaki biztosan fog jelentkezni. De te is figyeld az eddigi hozzászólásokat  Wink  talán találsz egy  neked megfelelőt.


Vissza az elejére Go down
https://szentjgimi.hungarianforum.com


Szengrődy Villő
I am
Szengrődy Villő



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2016 6:20 pm

Avatoooook *-*

Nos, akkor igen... játszanék... mondjuk Veled, ha nem botránkoztat meg a szótlanságom Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down


Dr. Berényi Debóra
I am
Dr. Berényi Debóra



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2016 6:48 pm

Az iskolaorvos is bedobja magát egy játékra. :3
Csak egy PM az ára.
Vissza az elejére Go down

Cserediák

Lechoslaw Walkowicz
I am
Lechoslaw Walkowicz



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2016 8:13 pm

Fel ajánlanám a kis lengyel cserediákfiúmat egy kis játékra. Smile Aki kedvet érez, dobjon meg egy pm-mel.


A hozzászólást Lechoslaw Walkowicz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 13, 2016 11:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down


Molnár Rózsa
I am
Molnár Rózsa



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2016 10:19 pm

Beállok én is a tornasorba.
Bárkivel, bárhol, bármit, bármikor. Dobj egy pm-et, és kiötlünk valamit. ^^
Vissza az elejére Go down


Horváth Luca
I am
Horváth Luca



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Márc. 13, 2016 10:34 am

Jöttem, láttam, játszanék Very Happy
Dobj meg egy üzivel és megtárgyaljuk a részleteket Cool
Vissza az elejére Go down


Skaverina Jázmin
I am
Skaverina Jázmin



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Márc. 13, 2016 1:37 pm

Tudjátok mit? Csak kapjatok el :3


A hozzászólást Skaverina Jázmin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 15, 2016 12:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Szebeni Endre
I am
Szebeni Endre



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Márc. 13, 2016 1:38 pm

Itt, itt, itt, van egy játék kiadó!
Vissza az elejére Go down


Kassai Ákos
I am
Kassai Ákos



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Márc. 13, 2016 10:18 pm

Sziasztok, én is beállnék a sorba :3 Bárkivel, bárhol, bármit szívesen játszok és csak egy pm az ára ^^
Ha az előttem lévők még nem akadtak játékostársra akkor ők is dobhatnak egy pm-et Wink
Vissza az elejére Go down


Podlovics Madlén Édua
I am
Podlovics Madlén Édua



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2016 8:58 pm

Írj, ha felforgathatom egy kicsit a reggeled, a deled, az estéd, a napod, a heted... Cool
Vissza az elejére Go down


Palásti Róza
I am
Palásti Róza



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeKedd Márc. 15, 2016 12:12 pm

Mivel nem tudom, hogy a felettem írók közül kiknek aktuális még a kiírása, azért én is beírok ide, de ha közülük akad bárki, aki szintén összefutna a kisasszonnyal, az nyugodtan zaklasson pm-mel. Meg azok is, akik nem írtak még ide. xD

Amit fel tudok ajánlani: egy jellemileg kissé fiús, energikus, lelkes leányzóról van szó, aki bár sportok terén kifejezetten jó, a tanulás nem az erőssége. Kifejezetten makacs, ami az idegesítő határait súrolja, de azért nem egy elveszett eset. A 10.B osztályába jár, "ikertestvérével" Balázzsal együtt, és... azt hiszem ennyi bőven elég a rövid bemutatózásból. xD

Tehát bárkinek bármi ötlete van, vagy csak megtetszett a karakter nyugodtan írjon! Very Happy
Vissza az elejére Go down


Nagy Léda Odett
I am
Nagy Léda Odett



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeKedd Márc. 15, 2016 2:52 pm

Valakinek lenne kedve játszani velem? bounce
Vissza az elejére Go down


Bogdán Gergő
I am
Bogdán Gergő



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2016 8:50 pm

Csak egy pm Wink
Kétszeresen is elkeltem.
Vissza az elejére Go down


Sallai Janka
I am
Sallai Janka



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimePént. Márc. 18, 2016 11:42 am

Még egy játékot bevállalok a szöszi könyvtárosommal, illetve, ha elég bátorságod van Novák is várja áldozatait.
Vissza az elejére Go down


Podlovics Madlén Édua
I am
Podlovics Madlén Édua



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimePént. Márc. 18, 2016 4:26 pm

Heyhó:3
Szívesen bevállalnék még egy játékot, szóval akinek van kedve, az nyugodtan írjon*-*
Vissza az elejére Go down

Cserediák

Lechoslaw Walkowicz
I am
Lechoslaw Walkowicz



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2016 6:59 pm

Sziasztok! =)

Csak én vagyok ilyen fura, vagy nektek is van kedvetek egy olyan játékhoz, ahol többen is játszanánk? Mondjuk egy tanulmányi kirándulás vagy valami ilyesmi? Valamelyik tanárnak nincs kedve? (Végső esetben Máday-val is lehet, de azért az...) Na, naaa? *-*

Pm-ben várom a lelkes jelentkezőket.

update: Vannak tanárok!!! Gyertek Smile

Akik eddig jönnek:
én (Kit akartok Lechet vagy Máday-t?)
Szengrődy Villő
Horváth Luca
Bogdán Gergő (tanár)
Szebeni Endre (tanár)
Nagy Léda Odett
Camilla Macario


A hozzászólást Lechoslaw Walkowicz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 20, 2016 10:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down


Czene Viktória
I am
Czene Viktória



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2016 11:29 pm

Különc matektanárnő játékpajtit keres, egy darabot!
Egy PM-be kerülök csak! Wink


Elkelt!
Vissza az elejére Go down


Gaál Andor
I am
Gaál Andor



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2016 3:10 am

Gaál tanúr úr megavatása alkalmából keresnék játékospartnert. A diákokat előre figyelmeztetném, hogy nem vagyok egy kedves ember, a tanárokat pedig arra, hogy nem vagyok egy nyitott könyv. (De ez senkit se riasszon el... nagyon.)
Vissza az elejére Go down

Cserediák

Lechoslaw Walkowicz
I am
Lechoslaw Walkowicz



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2016 12:01 am

Hello, hello! Smile

Továbbra is várok mindenkit a tanulmányi kirándulásra! Ha jönni szeretnél, írhatsz pm-t, de sokszor chaten is megtalálsz. Kedd estig lehet jelentkezni, siessetek, és legyetek sokan.

Akik eddig jönnek:
én
Szengrődy Villő
Horváth Luca
Bogdán Gergő (tanár)
Szebeni Endre (tanár)
Nagy Léda Odett
Camilla Macario
Dammak Mirella
Horváth Noel

Talán:
Gaál Andor (tanár)


A hozzászólást Lechoslaw Walkowicz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 22, 2016 4:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Dammak Mirella
I am
Dammak Mirella



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2016 1:46 pm

Beállok a sorba:$ akinek van kedve, az mindenképp írjon*.*
Vissza az elejére Go down


Hollósi Eliza
I am
Hollósi Eliza



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2016 7:47 pm

Csak egy pm Very Happy
Vissza az elejére Go down


Horváth Noel
I am
Horváth Noel



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeKedd Márc. 22, 2016 3:48 pm

Sziasztok!

Eljutottam idáig is, akinek lenne kedve játszani velem írjon egy pm- et és kiötlünk egy szitut. Smile
Várom a pm hadakat! Very Happy

Noel
Vissza az elejére Go down

Cserediák

Lechoslaw Walkowicz
I am
Lechoslaw Walkowicz



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2016 9:28 pm

Sziasztok, akik kirándulnak, azoknak röppent a kezdő. Katt. Smile
Vissza az elejére Go down


Katona Bence
I am
Katona Bence



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimePént. Márc. 25, 2016 8:11 am

Sziasztok Smile

Én is bedobom magam a "kalapba". Ha van kedved játszani velem akár a jelenben, akár a múltban, akkor írj csak bátran egy pm-et, nem harapok...nagyot. ölelés


A hozzászólást Katona Bence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 27, 2016 12:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Lévay Ráhel
I am
Lévay Ráhel



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimePént. Márc. 25, 2016 3:30 pm

Hello mindenki! Aki szeretne játszani egy kissé visszahúzódó lánnyal dobjon meg egy pm- mel és kezdhetjük is. Lehetsz akár fiú vagy lány, nem számít. Kezdőt is szívesen vállalok.Smile
Vissza az elejére Go down


I am
Ajánlott tartalom



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játékostárs kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élj a mának :: Első lépések :: Hírek-