Élj a mának


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Statisztika
Lányok ~ 41
Fiúk ~ 24
Diákok ~ 48
Tanárok ~ 12
Kívülállók ~ 6
Cserediákok ~ 5
Facebook csoport
Legutóbbi témák
» Colors of Seattle
Rózi&Léna | bénázások sora Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:08 pm

» Harcra fel!
Rózi&Léna | bénázások sora Icon_minitimeby Vendég Szomb. Okt. 15, 2016 8:14 pm

» Avatárfoglaló
Rózi&Léna | bénázások sora Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:07 pm

» Elkészültem
Rózi&Léna | bénázások sora Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 1:03 pm

» Szabó Éva elötörije
Rózi&Léna | bénázások sora Icon_minitimeby Szabó Éva Csüt. Okt. 13, 2016 12:11 am

» iZombie frpg
Rózi&Léna | bénázások sora Icon_minitimeby Vendég Hétf. Júl. 04, 2016 10:06 am

» Obsession FRPG
Rózi&Léna | bénázások sora Icon_minitimeby Orczy Ludovika Szomb. Júl. 02, 2016 7:49 am

» Chicago FRPG
Rózi&Léna | bénázások sora Icon_minitimeby Rentai Renáta Csüt. Jún. 16, 2016 7:22 am

» Nagy Zsolt
Rózi&Léna | bénázások sora Icon_minitimeby Nagy Zsolt Pént. Május 20, 2016 5:29 pm

Top posters
Horváth Noel
Rózi&Léna | bénázások sora Vote_lcapRózi&Léna | bénázások sora Voting_barRózi&Léna | bénázások sora Vote_rcap 
Lechoslaw Walkowicz
Rózi&Léna | bénázások sora Vote_lcapRózi&Léna | bénázások sora Voting_barRózi&Léna | bénázások sora Vote_rcap 
Nagy Léda Odett
Rózi&Léna | bénázások sora Vote_lcapRózi&Léna | bénázások sora Voting_barRózi&Léna | bénázások sora Vote_rcap 
Palásti Róza
Rózi&Léna | bénázások sora Vote_lcapRózi&Léna | bénázások sora Voting_barRózi&Léna | bénázások sora Vote_rcap 
Antai-Kelemen Cortez
Rózi&Léna | bénázások sora Vote_lcapRózi&Léna | bénázások sora Voting_barRózi&Léna | bénázások sora Vote_rcap 
Rentai Renáta
Rózi&Léna | bénázások sora Vote_lcapRózi&Léna | bénázások sora Voting_barRózi&Léna | bénázások sora Vote_rcap 
Egri Gábor
Rózi&Léna | bénázások sora Vote_lcapRózi&Léna | bénázások sora Voting_barRózi&Léna | bénázások sora Vote_rcap 
Katona Bence
Rózi&Léna | bénázások sora Vote_lcapRózi&Léna | bénázások sora Voting_barRózi&Léna | bénázások sora Vote_rcap 
Podlovics Madlén Édua
Rózi&Léna | bénázások sora Vote_lcapRózi&Léna | bénázások sora Voting_barRózi&Léna | bénázások sora Vote_rcap 
Molnár Rózsa
Rózi&Léna | bénázások sora Vote_lcapRózi&Léna | bénázások sora Voting_barRózi&Léna | bénázások sora Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (108 fő) Szomb. Okt. 05, 2024 3:59 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rózi&Léna | bénázások sora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Podlovics Madlén Édua
I am
Podlovics Madlén Édua



Rózi&Léna | bénázások sora Empty
TémanyitásTárgy: Rózi&Léna | bénázások sora   Rózi&Léna | bénázások sora Icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2016 11:46 pm

Rózi & Léna
a little party never killed nobody
szószám: ###
megj: rövid megjegyzés, vagy idézet
Már negyed egy múlt és egy ideje elvesztettem Minit, Hannit, szóval fogalmam sincs, hogy merre lehetnek. Ami azt illeti, önmagamat is egy kicsit, és noha tudom, hol vagyok, halványlila gőzöm nincs, hogyan megyek haza. A vicces az, hogy amikor elindultam otthonról, úgy voltam vele, hogy egy kis lájtos deákozás belefér a péntek estémbe, sőt… még azt is megfogadtam – ne kérdezze senki, kinek, mert valakinek biztos – hogy nem iszom sokat. És igen, mindig itt cseszem el, mert akárhányszor elhatározom, hogy annyit iszok, hogy jól érezzem magam, mindig sikerül átesnem a ló túlsó oldalára.
Ha alkoholt fogyasztok, meglepően gyorsan jelentőségét veszti, hogy megtaláljam, akit keresek, tiszta felelőtlen leszek olyankor. Legalább is így vélekednék magamról józan állapotomban. Most szimplán úgy gondolom, hogy a vadon törvényei élnek, ahol a gyengék hullnak el, márpedig ha nekiállok másokkal foglalkozni, magam helyett, akkor bebizonyítom, hogy függök tőlük, és a függőség egy gyengeség. Lásd, mit tesz az emberekkel az, ha rá vannak szokva valamire. Ja igen, most épp a drogosokra gondolok. Na, ugye, hogy igazam van?
Igazából hunyorítanom kell, hogy bebizonyosodjak, jól látok e, és előttem tényleg az áll e, akire gondolok. Véééégre egy ismerős arc! A szervező őszintén kitett magáért, rengeteg ember gyűjtött össze, ami persze jó dolog a buli szempontjából, a szomorú igazság csupán az, hogy a 70%-kukat nem is ismerem.
- Bocsi, megmondanád, hogy mennyi az idő? – kérdi valami szintén jó erőben lévő – ha értitek, amire gondolok – sráckó, akinek amúgy épp hogy megértem a kérdését, mert úgy látszik, neki „az erő” a kelleténél is jobban elvette az eszét. Egy nap lehet, hogy egy Pina Coladat kéne feleségül vennie, ha már ilyen szépen „szerzik meg” felette az irányítás az alkoholok. A kis koktélhölgy biztos soha nem csalná meg.
- Nincs rajtam karóra, bocs – válaszolok, de rá se nézek, mert épp Rózit pasztázom. Talán. Természetesen nem mernék mérget venni rá – ha már ma este mindenfélével károsítottam a szervezetem – de remélem, hogy ő az, mert a srác kezd az agyamra menni. Tökre látszik, hogy csak nyomulna, igazán lekophatna.
- Bocsi, nem használom a mai technológia vívmányait, mert antikrisztusinak tartom az összeset. – jegyzem meg flegmán, amikor valami elérhetőséget kér. Aztán pedig szimplán csak ott hagyom, mert az állapotomhoz ilyenkor az is hozzátartozik, hogy olyan vagyok, mintha egy kamionnyi „lesz@rom’ tablettát nyakaltam be volna az este folyamán. Ha úgy vesszük amúgy, valamilyen szinten nem is hülyeség ez az állítás.
Megkocogtatom Rózi vállát mutatóujjammal, amikor pár centiméternyire állok meg mögötte. Valami fiúcskával cseveg, aki valószínűleg azt fogja mostantól gondolni rólam, hogy partycrasher vagyok, mert elviszem a társaságát. Vagy éppen azt a lányt, aki a hozzá hasonló „intelligens’ lények csak úgy neveznek, hogy „fixkúró”.
- Őszintén nem emlékszem, hogy miért beszéltük meg azt, hogy együtt megyünk haza, de én lassan elindulnék. És te? – kérdem, miközben körbenézek. – egy kicsit kezd lapos lenni a buli.
Az ismeretlen fiatalemberre mosolygok, amikor azt mondom, hogy lapos. Mert amúgy egy kicsit az egyszerűségére is utalni szerettem volna.
- Szóval? – teszek fel egy újabb kérdést, majd visszatartok egy ásítozást. Remélem, belemegy, mert kezdem retardáltnak érezni magam.

Vissza az elejére Go down


Palásti Róza
I am
Palásti Róza



Rózi&Léna | bénázások sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózi&Léna | bénázások sora   Rózi&Léna | bénázások sora Icon_minitimeKedd Márc. 22, 2016 3:41 pm



Nos, az egész valahogy úgy kezdődött, hogy a kézilabdás lányokkal megbeszéltük, hogy tartunk egy nosztalgiás görbe estét. Semmi komoly, csak lányos fecsegés, meg ilyenek… az más kérdés, hogy a dolog egy idő után átcsapott „gyere vissza a csapatba!” nagybeszéddé, ami nem túlzottan tett boldoggá. Nem mintha baj lenne azzal és nem esne jól, hogy hiányzom nekik, csak valahogy eszméletlenül rühelltem, mikor az emberek megkérdőjelezték a döntésem. Éééés a kézilabda kapcsán is ezt tették. Balázs, Réka, a volt edzőm, a kézis lányok… egyszerűen csak felcseszett és ahelyett, hogy végül azt mondtam volna, hogy „rendben, lehet igazatok van”, csak még kitartóbbá tettek. Teljesen új lapot akartam, új célokat, új lehetőségeket, új… mindent. Én akartam lenni az az igazi, szép, lányos Róza, aki majd sátáni kacajjal bejelentheti, hogy „én megmondtam”. Jó, jó, ennyire messze nem mennék, de a lényeg így is érthető, azt hiszem. Bizonyítani akartam, még akkor is, ha ezzel lehet néhány embert megbántok a környezetemben. Elvégre… az ÉN életem, hagy döntsek már én!

Igen ám… csak aztán az estének eljött az a pontja, mikor egyre több ital tűnt fel a láthatáron, én pedig hát… valljuk be, megeshet, hogy kicsit többet tűntettem el, mint kellett volna. Talán így eshetett meg, hogy egyik percben még a lányokkal voltam, a következőben pedig sehol se láttam őket – lehet nem volt olyan jó ötlet elkezdeni futni, mikor megláttam, hogy gumicukrot is lehet venni a bárpultnál?
A dolgokat még az is nehezítette, hogy ahogy elnéztem a telefonom is lemerült, így ha a lányok kerestek is, akkor nem a telefonos verzió volt a legjobb ötlet. Bár… szerintem úgy voltak vele, hogy rossz pénz nem vész el, majd úgy is „haza-teleportálok”.

Épp ezért nagyban nyammogtam a gumicukromat, miközben pásztáztam a teret, mikor valaki megszólított. Mikor oda fordultam, akkor szembesültem azzal, hogy egy srác – mégpedig egy olyan, aki iszonyúan hasonlít arra a seggfejre, akit nem nevezek fején. Nem is érdekelt, hogy mit mond, csak az arcára meredtem, majd…
- Van barátom - nyögtem be az általános egyezményi szöveget, ami a lekoptatás általános módja volt, mire a srác bevágott egy grimaszt.
- Csak annyit mondtam, hogy ezt elejtetted - nyújtotta nekem oda a kulcsomat, ami biztos akkor esett ki a táskámból, mikor kikutattam a pénztárcámat.
- Ó. Köszi! Bocs, nagyon-nagyon hasonlítasz egy ismerősömre, akit nem kedvelek. De te biztos jófej lehetsz, ha visszaadtad a kulcsom. Nem úgy, mint Ő, aki… - és itt szerencsétlen srác magára zúdította Róza panaszáradatát. Másnap sokat gondolkoztam azon, hogy vajon mennyire bánhatta meg, hogy megszólított és mennyire reménykedhet abban, hogy a büdös életben nem hoz minket többet össze a sors.
Azt hiszem már egészen jól belemerültem a magyarázásba, mikor valaki megkocogtatta a vállam. Először meglepetten jöttem rá, hogy jé, egy Léna, majd kellett pár pillanat, amíg helyre teszem a szavait is. Így állt lassan össze a kép.

- Hm, végül is igazad van, induljunk - biccentettem a srác felé.
- És őőő… köszi, hogy meghallgattál! Majd beszélünk - szerintem imádkozott azért, hogy ne. De a másnapi szégyenroham közben nagyon megértem majd az ő hozzáállását is.
Épp ezért végül ott hagytam a rosszsorsú egyedet, majd mikor nagyjából hallótávolságon kívülre kerültünk, akkor pislogtam Lénára.
- Azt hiszem még jó, hogy elhívtál onnan, mert ha jól rémlik, épp életem egyik legcikibb helyzetét alakítottam - fejtettem ki neki.


Léna & Róza


Jól kezdődik xD| Zene – Cheap Thrills | ©

Vissza az elejére Go down
 

Rózi&Léna | bénázások sora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Szabó Léna
» Lech & Rózi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élj a mának :: Más játékok :: Alternatív univerzum-